Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Két-három milliós BMW, Audi,...

Két-három milliós BMW, Audi, Mercedes autók fenntartása valóban nagyon drága vagy csak népi monda?

Figyelt kérdés

Valaki leírna esetleg pár példát akinek hasonló korú autója van , hogy mikre megy el a sok pénz?


Jelenleg megbizható Suzuki Swiftem van, de olyan autóból szeretnék kiszállni amiben azért jobban megnéznek, illetve az se lenne rossz ha jól gyorsulna.


2019. márc. 2. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Csak a hülyéknek drága,akik vakon bíznak a szerelő által mondottakban.

Magyarul:az alkatrészek beszerzését nem szabad szerelőre bízni,ez nagyon nem is tetszik nekik,a legtöbb nem is vállalja így mert kisebb lesz a profitja...

Én is szuzuból ültem át Mercibe,cseréltek volna hűtőt 220 ezerért is.

Én 30 ezerért rendeltem,köszöni jólvan

2019. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez attól függ. Ha nem egy leharcolt sok éves sz*rt veszel, akkor nem feltétlen. Nyilván az alkatrész árak, szervízdíjak, biztosítási díjak magasabbak lehetnek adott esetben, mondjuk egy hagyományos (pl: Opel, Ford stb..) járműhöz képest, ugyanakkor ezek között is vannak megbízhatóbb konstrukciók, amire nem kell vagyonokat költeni azért. 3 millióból meg azért tudsz is venni normális autókat.


Egyébként családi tapasztalat alapján tudom mondani, hogy egy BMW fenntartása (gondolok itt E46 320d konkrétan) nem feltétlen kerül sokba. Elég jól szerelhető autó, sokan értenek hozzá, de kis tanulással, gyakorlással és utánaolvasással saját magad is meg tudsz csinálni nagyon sok dolgot rajta. Az alkatrészek sem olyan drágák, ráadásul a többségük könnyen beszerezhető bontóból. Motorikusan ezek a régebbi BMW-k meg kifejezetten jók, csak iszákosak.


De amúgy Audik meg Mercedesek között is van ilyen is, olyan is. Ha normálisan odafigyel az ember az autójára, rendszeresen karban tartja, akkor nincs ezeknek több bajuk. Csak hát ugye drágábbak az alkatrészek, meg a szervízdíjak. De ha nem egy matuzsálemet veszel, akkor nem törvényszerű, hogy rámegy a gatyád.

2019. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz felvetes egy 3 millas merci a kutyát nem erdekli
2019. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Népi monda, egyáltalán nem vészes a fenntartása. Sokan a márkaszervizes árakkal példáznak, ami egy vicc.
2019. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
"olyan autóból szeretnék kiszállni amiben azért jobban megnéznek" ezt sose értettem, tart kb 30 mpig amíg kiszállsz és bezárod az autót, onnantól, hogy elmentél mellőle, a kutya nem fogja tudni, hogy melyik a tied. 2-3 milliós autóval különben se fog megnézni senki, 10-15 éves 3as bmw, a4es audi és hasonlókkal tele vannak az utak.
2019. márc. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem felvágásból mondom: 7 milliós autóból szállok ki (fél éves), a kutya sem szokott megnézni. Ha azt szeretnéd, hogy megnézzenek, fesd lilára a hajad.
2019. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mégis ki néz meg egy 10-15 éves németből behozott kohószökevényt?


Mégis ki vesz azért autót, hogy megnézzék? :D

2019. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
9,3 milliós autóból szállok ki. Most töltötte be az első évét. Az árából sejthető hogy nem prémium márka, de nem is alaptípus, alapmotorral. Senki nem szokott megbámulni. De nem is mutogatás miatt vettem az autót.
2019. márc. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"de olyan autóból szeretnék kiszállni amiben azért jobban megnéznek,"


Ügyes vagy! :D Ilyen 2-3 millásból meg sok van az utakon, szóval valamit még ki kell találja ha azt akarod jobban megnézzenek. (Mondjuk szállj ki ruhátlanul, biztos lesz a hatás.)

2019. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem hogy megbánulnak, nyilván az nem reális. De nagyobb tekintélye van egy BMW-vől kiszállni mint egy Suzuki Swiftből.
2019. márc. 2. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!