Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a legjobb gyorstalpaló...

Melyek a legjobb gyorstalpaló cikkek/videók autókhoz, amivel megkapok minden lényeges információt? Egyáltalán nem értek az autókhoz.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudtok jó és átfogó anyagokat autókhoz egy teljesen amatőr embernek? Sajnos a márkán és színen kivül mást nem igazán ismerek fel rajtuk. Hold érdemes elkezdeni? ( jöhet akár angol anyag is, de magyar jobb lenne)


Szeretnék venni egy használt autót 1 milla környékén 1-2 évre. Utána szertnék venni egy drágábbat, ha már meg van a rutinom, tudom hogy mire kell oda figyelni, tudom rendesen csinálni a karbantártásokat szervízeket stb..... Lényeg az hogy szeretnék egy átfogó képet kapni róla hogy választáskor mire kell oda figyelni.


Plusz info: Svájcban élek Zürichben, melóba nem járnék autóval inkább csak hétvégenként turázni. + városba akkor ha valamit elkell hozni ( IKEA és társai, vagy Németországi bevásárlás )



2020. máj. 18. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom, hogy mennyire ilyesmi videóra gondoltál, ebben elmondják nagyjából, hogy mire érdemes figyelni használtautó vásárlásnál. :D

2020. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ilyenekre, gondolom van nagyobb terjedelmű is.

Lényegében olyan vidók hogy mit kell megnézni használt autó vásárláskor /

illetve mik legyenek a paraméterek. Amitől nyilván függnek a fentartási költségek/ biztonság stb..

2020. máj. 18. 10:12
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 18. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok :) Élőben mindenképp meg kell nézni az állapotot, de úgy lényegében mindent, amit meg lehet nézni anélkül, hogy bármit is szét kelljen szedni. Előny, ha egy esetleges szerelő ismerős elmegy segíteni.


Az élőben megtekintés előtt pedig ki kell választani egy számodra megfelelő motorral szerelt autót. Ezt köbcenti-teljesítmény alapon tudod eldönteni (nyilván ne vegyél olyat, ami nagy köbcenti, de alig van teljesítmény stb.). Ha kinézted a megfelelő kocsit, mindenképp nézz fel Népítéletre, ott átlagemberek leírják a tapasztalatot egy adott motorról. Például beírod, hogy Opel Astra H 1.4 90LE, aztán ott lesznek kommentek, ahol leírják olyanok a tapasztalataikat, akiknek olyan autójuk van. Ha nem írnak róla óriási problémákat, akkor jöhet az élő megtekintés. Ha nem értesz hozzá (amivel semmi gond nincsen!!), akkor mindenképp hívj el egy ismerőst, aki legalább olyan szinten ért hozzá. Mert oké, hogy ezekben a videókban nagyjából elmondják a dolgokat, de lehet, hogy a gyakorlatban nem fogsz tudni alkalmazni mindent.

2020. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!