Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorstalpaló motorok típusairó...

Gyorstalpaló motorok típusairól hozzáértőktől?

Figyelt kérdés
Kb milyen típusok vannak, mire használják, milyen cégek gyártják legjobbakat. Cross, chopper, robogó, különbség, akinek van ideje köbcentit is írna? Nagyon érdekel de szegyellem megkerdezni:D koszonom!!

2016. dec. 10. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Van időm, írok köbcentit: köbcenti.

Szívesen!

2016. dec. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 NaNaWe ***** válasza:

Ennyi ideje szerintem senkinek nincs. :)

Itt találsz egy fórumot mindenféle márkákkal, típusokkal, és ha maradt kérdésed, fel is teheted, nem harapják le a fejed (ha szerencséd van).

[link]

2016. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veterán vas ***** válasza:
73%
Szerettem volna segíteni, de még sosem hallottam "gyorstalpaló motorok"-ról. ;)
2016. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, azok hajtják a gyorstalpaló gépeket. :)
2016. dec. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 veterán vas ***** válasza:
56%

Akkor olyat biztos a suszterek versenyén lehet majd látni.

Elmegyünk, megnézzük. :D

2016. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Húú skacok nagyon kis viccesbe vágtátok magatokat, de mondjátok el azt is, miben visz engem vagy titeket előre ez..? A linkelőnek nagyon köszönöm! :)
2016. dec. 20. 18:38
 7/10 veterán vas ***** válasza:
56%

Ha már így megkérdezted, a válaszolókat semmivel nem vitte előbbre, de nem is mi akartunk gyorstalpalni. :D


Bizonyára bármelyik válaszoló szívesen ad értékelhető választ, ha van egy értelmes kérdés.

Na de szerinted mit lehet arra válaszolni, hogy:

"kb. milyen típusok vannak?"

Vagy arra a kérdésre, hogy: a motorokat "mire használják?"

Azt kérted, akinek van ideje írjon köbcentit.

Tessék, #1 nagyon korrekt volt és megírta: köbcenti. :D

Tudod, csak kérni kell.

2016. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

"de mondjátok el azt is, miben visz engem vagy titeket előre ez..?"

Mi jól szórakozunk. Talán te is egy kicsit. És talán rájössz, hogy olyan kérdést tettél fel, amire elég nehéz értelmes, épkézláb választ adni.


Mert hát mire használnak egy motorkerékpárt? Falfestésre? Nem. Kávét sem főznek vele, de még csak telefonálni sem lehet vele. Többnyire motorozásra (közlekedésre, sportolásra) használják őket. De ez érzem, hoyg nem elégít ki téged, nyilván nem erre voltál kíváncsi. De akkor mire?


A köbcenti írást nem is értem (bár írtam neked köbcentit :D).


Próbáld kicsit érthetőbben kifejteni, mire vagy kíváncsi. Ne félj, senki nem harapja le a fejed, ha szájbarágós vagy nem szakszerű a kérdés, csak derüljön ki, mit szeretnél megtudni. Anélkül csak olyan válaszokat tudunk adni, mint fent. :)

2016. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy nem lehet kérdezni, hogy feldobsz egy tök általános témát és akkor írjunk róla. Senki nem fog neked oldalakat írni, mivel nem tudjuk, hogy mi az ami újdonság neked és mi az ami alapvetés. Akkor jutnánk előrébb, ha leírnád, hogy konkrétan mi érdekel nagyon. De mivel nem írtad le, ezért jót szórakoztunk az idétlen helyesírásodon.


Hogy írjak valami számodra hasznosat is:

[link]

Itt keresgélhetsz motorfajták szerint típusokat.

[link]

Itt meg olvashatsz általánosan a motorfajtákról, az oldal alján találod az egyes fajták részletes oldalát.

(ha tudsz angolul)

2016. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Többieknek csak annyit, hogy nem szórakoztató, ha egy kérdésre csak értelmetlen válaszok jönnek. A kérdésemre olyan választ vártam, mint például:Van olyan, hogy robogó. Leginkább mittudomén, közúti sima alap használatra valók (javítsatok ki, ha van robogóverseny). Ezek általában x-y köbcenti között vannak forgalomban, ez a márka/márkák híres az ilyesféle motorjukról pl.:Vespa. 5-6 alapfajta motor leírását kértem volna, egységesen, egyértelműen. Egy darabig vicces, de végsősoron ez az oldal sem erre lett kitalálva.
2016. dec. 26. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!