Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat hibajelenség...

Kezdő bróker kérdése:

Volkswagen Passat hibajelenség mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy VW Passat 2003 évjáratú 1,6 benzines autóm.

Az autó hibajelensége, hogy elsőre nagyon nehezen akar beindulni mintha elejtené az üzemanyagot. Elsőre nem indul, másodjára harmadjára tudom beindítani, azután miután beindult és meleg az olaj már pöccre működik.

Főtengely jeladót cseréltem, de sajnos nem oldotta meg a hibát, az AC Pumpát meghallgattam zúg vagyis ad hangot az is működik, sajnos hibakód nincs az autóba.


Akkumulátor fél éves, generátor tökéletesen működik, gyertyák cserélve lettek, illetve a gyújtótrafó is.


AC Pumpához nem lett hozzányúlva, egy üzemanyag nyomás mérés segíteni szerintetek vagy mi mutatná ki a hibát, én üzemanyag szivattyúra gyanakszom hogy eltömődhetett, valakinek volt esetleg ilyen problémája hogy elsőre nem indul második harmadikra indult és csak GÁZZAL!


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2020. máj. 19. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Kompressziót kellene mérni és az lehet mutatna valamit.

Ha kicsi a szelephézag akkor is ezt csinálja, hidegen nem indul csak nehezen, aztán melegen semmi baj nincs vele.

2020. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tipikus tünete a levegősödésnek az üzemanyagrendszerben.

Át kell nézni a tank és a motor közötti vezetékeket, nincs-e esetleg szivárgás. Nagyon kicsi lyuk lehet rajta, ami hosszabb állás alatt engedi el a nyomást, ezért indul hosszabb idő után nehezen, de rövid szakaszokon gyorsan.

De ettől még lehet más hiba is, de ezt viszonylag könnyen és olcsón lehet ellenőrizni és javítani.

2020. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!