Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki élete első rally...

Ha valaki élete első rally versenyén a 130 induló közül 58. helyen végez, az mennyire számít jónak?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm most volt oda rallyzni életében először és ilyen eredményt ért el. Azért érdekel, hogy ti mit gondoltok mert alapjáraton ő hatalmas sofőrnek gondolja magát. Közúton is 130-140-el közlekedik már 20.éve minden egyes alkalommal. Mindenkit tol le az útról és szid, hogy milyen szerencsétlen. Múltkor rám volt bízva, hogy hozzak el neki valamit, aztán mielőtt elmentem még hozzátette, hogy mi addig belekezdünk a másik melóba mert mire én visszaérek az egy óra. (5km-es útról volt szó) Azonban most, hogy rendes sofőrök közé került a számok alapján mégse tűnik annyira profinak. A végén is úgy láttam, hogy száját húzva, csalódottan számolt be az eredményről. De kimagyarázta egy lámpalázzal :DD De ugyanakkor beszólni se akartam már neki, mert végülis életében először volt ilyenen, lehet, hogy ez ahhoz képest jó eredménynek számít. Nem tudom, nem értek hozzá.

Tudom, hogy semmi közöm hozzá, hogy hogy közlekedik és nem is vitázni illetve orrába dörgölni akarom az összefüggéseket. Szimplán csak vicces, hogy közutakon mekkora vagány, a rally verseny után meg a száját húzza és ha az eredményről kérdezi bárki akkor meg csak a szót tereli. Ez valóban ennyire rossz eredmény? :D

Esetleg ha van itt olyan aki szokott rallyzni, ő is ilyen stílusú?



2020. máj. 21. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tegyünk rendbe két dolgot.

1.technikai sportokban (is) osztályok, csoportok, kategóriák vannak,tehát az amatőr sosem értékelik együtt a profikkal.

2.ha reptér vagy M.pócs, akkor nem lehet rallye.

2020. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Reptér nem lehetett mert ott nem volt mostanában verseny egyiken sem. Múlt hétvégén 2 rendezvény volt hazánkban. A Rába Ringen ugye az amatőr sprint. De az nem Nyíregyháza felé van így az kiesik. A másik pedig Nyírturán volt a Tura Ringen Auto-Cross szombaton edzés vasárnap verseny. Mivel ott mindenki amatőr volt, ezért amatőrök között érte el az eredményt.
2020. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!