Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire drága utólag hangszór...

Mennyire drága utólag hangszórókat szereltetni az autóba?

Figyelt kérdés

Van egy régi megbizható autóm, amivel az egyetlen problémám, hogy csak 2 hangszóró van az első ajtókban.

Hogy lehetne illetve anyagilag egyáltalán megérné-e legalább plusz kettő, de inkább 4 hangszórót beszerelni?

Haverom kocsijában az A oszlopon is van hangszóró illetve a hátsó ajtókban és nagyon jó a hangzás



2020. máj. 21. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt te is megtudod nézni mennyiba kerülnek a hangszórók.

A beszerelés meg már csak kreativitás kérdése.

2020. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

kell kb 2x5 méter 2 eres hangszórókábel, vagy 2x1 es bármilyen sodort is megteszi.

Veszel két ovál hangszórót és bevágod a kalaptartóba. Ez a 90-es években gyakori megoldás volt.

Dekupír fűrésszel pár perc, de egy fém fűrész lappal is megoldható könnyedén.

2020. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól írják, a kalaptartós megoldás volt nekem is annó.
2020. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen sok autóban láttam ezt, szóval akkor utólagosan a hátsó ajtókba, vagy a műszerfal tetejére a két sarokba nagyon drága művelet lennr?
2020. máj. 22. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:

#2!!! Jah. kilencvenes évek megoldása...

Én meg kapom az agyvérzést amikor 1990 környéki autókból 10 autóból 8-nak van két 40 centis luk vágva a kalaptartójába, és nem tudom pótolni sem emiatt szétvágatlanra!!

2020. máj. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ajtó trükkös dolog, mert nem biztos, hogy be fog férni. Emiatt szoktak beépítő kereteket használni. Szerintem ez sokkal rosszabb esztétikailag, mint a kalaptartó szétvágása. A műszerfalat és az A oszlopot nem piszkálnám a helyedben. Az igényes szép megoldás drága, az egyszerű olcsó meg igénytelen.

#2 minden korszaknak megvannak a maga tákolmányai. Manapság a chip tuning, meg a km tekerés a menő.

2020. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!