Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki adná bérbe a kocsiját egy...

Ki adná bérbe a kocsiját egy hónapra? Úgy, h utólag fizetek :D, most tudok gitárt, hangszórót erősítőt, ldc monitort adni. Külföldre vinném, de becsületes vagyok. De igaz, h bármit írhatok

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Én NEM!!!
2011. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki :D
2011. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem olyan hülye. Legalább 50% előleget minden ember kérne. Szóval egyértelműen nem. (meg amúgy sincs se jogsim, se kocsim, de ha lenne se)
2011. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
mennyé busszal
2011. aug. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

még évekkel ezelőtt hallottam egy olyan akcióról a suzukinál, hogy ki lehet bérelni új kocsikat, 500ft napjára


de szerintem nem volt túl sikeres ez az akció, mert ha utána számolt valaki, akkor ebből a pénzből már kifizethette volna azt a havi 30-at törlesztőre is, és ugyanott van anyagilag, de van egy kocsija. így meg mégis csak bérelte

2011. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Senki. Menj kulfoldre egy honappal kesobb ha most nincs penzed.
2011. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 T5- ***** válasza:
100%
De kis vicces vagy. Szerinted? Még ha értelmesen leírtad volna a dolgokat, és tudnál fizetni. Esetleg, bár úgy is kicsi az esélye. Jobban jársz, ha ismerőstől kérsz, ők hátha odadják, de így, hogy ismeretlenül egy fiatal fiúnak vagy lánynak odaadni.... mikor még családon belül is húzza a száját valki, hogy odadja az autóját. Nem ilyen világot írunk. Egyébként ez a "h" sem annyira bizalomgerjesztő szerintem.
2011. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nőt,autót,házat nem szokás kölcsönbe adni......
2011. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
Amennyiben lányismerősöd letétbe helyezed nálunk, kedvezményes kaucióért cserébe vihetsz el tőlünk személygépjárművet. Keress bátran.
2011. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

:) olyan jelentkezőkre gondoltam, akiknél több járgány leledzik és egy szakadtabb darabot, amit nem is nagyon használ..nos, szóval hasznot húzna belőle, vagy csak jót tenne egy embertársával.. :D

Egyébként meg egyenlőre tárgytalan a kérés, de azért ha akad vki irjon.. :) emberi áldozatmentes cserével

2011. aug. 31. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!