Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Plug-in Hybrid lehet-e a...

A Plug-in Hybrid lehet-e a jövő, az elkövetkező 60 évben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Vegyen az ember 10 millióért egy autót ami 10 évesen gazdasági totálkáros mivel senki nem fog bele 2 millióért új elemet venni.

A gyáraknak ez jó. A vevőnek? Azt hallottam egy sima ( nem plug in ) toyota hibridbe 1.5M-be fáj egy akkumulátor csere. Extra pénzért maximum 8 év garanciát hajlandók vállalni rá. Persze megy a bullShit, hogy kiszolgálja az autó élettartamát. Kérdés az mennyi? Megy a parasztvakítás, de a Spritmonitor-on a szuper hybridek kb 1 liter előnyt jelentenek. Autópályán én még nem láttam hibridet 120-nál gyorsabban menni. A Plug-In + 1 mázsa.

2020. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az EU továbbra is ragaszkodni fog ezekhez a máshogy be nem tartható kvótákhoz, akkor valószínűleg igen. Plusz már lassan minden modell alapból mild-hybrid lesz (mondjuk ezzel semmi bajom).

Sajnos az új autók egyre drágábbak lesznek, tavalyhoz képest vannak olyan modellek, amiknek 20%-kal is felment az ára. Remélem nem fognak ebbe az európai gyártók belerokkanni és nem nőnek a fejünkre az ázsiai és amerikai autók.

Félreértés ne essék, semmi bajom ezekkel az autókkal sem, csak elég jelentős ágazat az autógyártás az EU-ban és mint európai elsősorban azt szeretném, hogy nekünk legyen jó.

2020. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:
61%

#1

Az ismerősöm haverjának a nagybáttyának a volt kollégiumi szobatársa azt mondta hogy...


Nézz utána hogy a hibridek akksija meddig bírja és annak is nézz utána hogy hiba esetén mit kell csinálni.

300+ezret elmennek a Prius akksik, meghibásodás esetén talán elegendő néhány érintkezés megpucolása, rossz esetben 1-2 cella cseréje ami egyébként nem drága.


1,5millióból egy Nissan leaf akksiját kicseréled, az meg ugye elektromos autó sokkal nagyobb akkuval.



60 év nagyon sok, az elektromosok hamarabb leváltják a plug-in-eket.

2020. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60 év nagyon sok idő és senki nem lát a jövőbe. 60 év alatt rengeteget fejlődhet a technika. Hasonlítsuk össze a5 50-es, 60-as éveket és a mostani technikai megoldásokat! Az nagyjából látszik, hogy a következő 20-25 évben a hibridek fognak leginkább teret nyerni. Hosszabb távon én nem mernék jóslatokban bocsátkozni.
2020. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!