Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elmegyek egy használt autó...

Ha elmegyek egy használt autó kereskedésben, majd ott elmondom, hogy "ez lesz az első autóm, friss jogsis vagyok, nem értek a kocsihoz... Légyszí ne verjetek át!" és megkérdezem, hogy az elképzeléseim mellé mit ajánlanának, akkor átvernének?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 13:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Naja, becsnepper télen hozott be egy olyan 123-as Mercit, hogy egész videó alatt állt rá a f***am.
2020. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

1.6-1.8 millió körül vennék autót...

Az a baj, hogy használtautó.hu-n kevés a magánszemély. Nagyon...

Az még nekem is teljesen alap egyébként, hogy átvizsgáltatom, de itt még azt olvasom, hogy az sem garancia semmire.


Az olyan rossz hírű kereskedéseket mindenképpen elkerülöm mint az AAA...

2020. máj. 22. 16:55
 13/17 anonim ***** válasza:
Hiba nélkül nincs idős auto , kopoalkatreszek linkség időjárás típus hiba mind adódik . Sajnos a tehetősebb sem tartják ba az előírásokat ezért lehet komoly tételű hiba csere lista mire megveszed . Hajtják tankolnak pörgetik ... Amikor 10 ezer Ftnál nagyobbak a bajok eladják . A családi okok miatt hirdetem szöveg hazugság 95%ban . ...
2020. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha a kereskedés régóta létezik, ismerősöd vett már ott autót és egyébként az egész jó hírű, akkor nem hiszem hogy átvágnának. 1,6-1,8 között meg már azért normális autókat lehet venni.

Ha teheted vidd el független szervízbe átvizsgáltatni a kocsit. Szoktak lenni olyan emberek is, akik pénzért kimennek veled a kereskedésbe és végignézik neked a nagyjából megfelelő autókat, aztán mondanak rájuk valamit.

2020. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi ismét!

Utolsó, és honnan találok ilyen embert?

Hogy keressek rá?

2020. máj. 22. 18:54
 16/17 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Ez csak egy google keresés volt (autóvásárlás tanácsadás). De ha van ismerősöd szervízben, akkor akár őt is megkérheted valamennyi pénzért ilyenre. Szerintem pár tízezer forintot ez megér, főleg ha nem értesz semennyire hozzá.

2020. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=wNjz-31zuP8


Nézd végig, nagyon tanulságos!

2020. máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!