Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ez az irtó hülye hang amit...

Mi ez az irtó hülye hang amit újabban lehet hallani amikor, feltűnési viszketegséges, kicsi pöcsű hülye gyerekek vezetik a hülye kocsijaikat és éppen váltanak?

Figyelt kérdés
A hang olyan mintha a motor inkább felpörögne a kuplungra lépve, mintha tovább forogna terhelés nélkül, de mégsem olyan. Rövid ideig tart, mint a váltás. és azon kívül semmi funkcióját nem látom mint hogy felhívja magukra a figyelmet hogy itt vagyok ám én a hülyegyerek mindenki nézzen ide
2020. máj. 28. 15:32
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
Lefújószelepre gondolsz?
2020. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Csúszik a kuplung talán. Másra nemtudom mire gondolhatsz. Vagy te megint valami trollgéniusz vagy.
2020. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha sikerülne felvennem egy ilyen hangot akkor valahogyan megpróbálnám belinkelni csakhogy ahhoz azt kellene hogy előbb menjen a felvétel mint hogy hallom ezt a hangot...
2020. máj. 28. 16:07
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Nem tudom mire gondolok. ezért kérdezem mert fogalmam sincs hogy mi az
2020. máj. 28. 16:12
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Bérelj fel egy magánnyomozót szerintem
2020. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Vagy csúszik a kuplung, vagy tudatosan előbb lépnek a gázra akkor amikor még fog a kuplung valamennyire. Vagy amit egyik válaszoló írt lehet lefújószelep is. Igazán így én sem tudom mire gondolsz, most hiába próbálod minél részletesebben körül írni, értelmesebb választ nem igazán fogsz erre találni.
2020. máj. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
2020. máj. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem, hogy a boyracerek között sokan duplakuplungolnak. Meg azt így nem is fogod hallani a másik autóban random.
2020. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Első már leírta.

[link]

2020. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen 9-es, erre a hangra gondoltam. Pár hónappal ezelőtt még nem tűnt fel, persze lehet hogy hébe-hóba előtte is hallottam de mostanában nem telik el nap úgy hogy ne halljam ezt.
2020. máj. 28. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!