Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ennyire ellenszenvesek...

Miért ennyire ellenszenvesek a magyarok a Jobbkormányos autókkal szemben? 10 éver használok ilyet, mióta jogsim van, féláron megkímélt valós futásu autót tudok venni egy balesetet nem okoztam még, pedig napi 200 kilómétert vezetek.

Figyelt kérdés
az mondjuk más kérdés, hogy a kedves kollégák, belémjöttek már 2-3x jobbkezes utcában, nem megadva az elsobbséget pl nemrég.... de lehet az is benne van, hogy én rögtön elsőnek vettem egy ilyen fajta autót és ebbe szocializálódtam, nameg nem csapatni meg veretni akarom, hanem használni arra amire való, közlekedésre.
2020. máj. 28. 19:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
89%
A gond csak ott van, hogy 100 jobbkormányos autóból talán 1 ami ilyen aktegória hogy nem is volt belőle bal kormányos és valami különlegesebb autó. A maradék 99 meg tipikus tömegmodell jobb kormányos kivitelben piaci ár alatt.
2020. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
70%
ÉN például egyáltalán nem vennék csakazért jobbkormányos kocsit, mert az a legolcsóbb a használtautón a típuson belül.
2020. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
88%
Látod páran megteszik.
2020. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
89%
De szerintem a legtöbb ember aki meglát egy jobbkormányos magyar rendszámos kocsit, fogja is a fejét, hogy ennyit nem ért meg mondjuk plusz 2-300 ezer.
2020. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%
#21 az ismeretségi körömben pont fordítva van. 10RHD-ből 9 valami különleges.
2020. máj. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

"De szerintem a legtöbb ember aki meglát egy jobbkormányos magyar rendszámos kocsit, fogja is a fejét, hogy ennyit nem ért meg mondjuk plusz 2-300 ezer."


És mi lenne, ha a legtöbb ember a SAJÁT kis tyúkszaros életével törődne. mellesleg nem csak az olcsóság, hanem valószínüleg nem volt annyi tulajdonosa és a kilóméter is közelebb áll a valósághoz....

2020. máj. 30. 20:44
 27/28 anonim ***** válasza:
63%

"nem volt annyi tulajdonosa és a kilóméter is közelebb áll a valósághoz"

Éppen erről beszéltem, egy kicsivel többért találna ugyanilyet, csak balkormányost xdd

2020. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
88%

"És mi lenne, ha a legtöbb ember a SAJÁT kis tyúkszaros életével törődne. mellesleg nem csak az olcsóság, hanem valószínüleg nem volt annyi tulajdonosa és a kilóméter is közelebb áll a valósághoz...."



Ki is kérdezte, hogy miért nem tetszik az embereknek a jobb kormányos autó? Ki törődik akkor mások életével?:D

2020. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!