Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kresz tanfolyam elvégzéséhez...

Kresz tanfolyam elvégzéséhez jó lesz ha a táv oktatást választom?

Figyelt kérdés
vagy jobb ha bejárok személyesen? mindenképpen jól meg akarok tanulni mindent. Szóval melyik a jobb?

2020. máj. 29. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó az online tananyag, hibapont nélkül vizsgáztam. Van egy csomó ellenőrző feladat, jó szájbarágósan le van írva minden. A lényeg, hogy rá tudd venni magad, hogy leülj, és olvasd, tanuld.
2020. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van. Vizuális tipus vagyok!

Jobban megragadt mindig, ha hallom a magyarázatot, de ennek ellenére E-learningen tanultam a Kreszt. 1 hibapontom lett.

Tényleg érthető, szájbarágós, rá vagy kényszerítve, hogy megtanuld, mert így enged tovább. Ami előny, hogy a saját tempódban haladsz. Ha neked pl 5 óra kell, mire az elsőbbségadást, vagy pl a rendőri jelzéseket megértsd, akkor annyit foglalkozol vele. Órán nem tudom mennyit foglalkoznak egy egy témával, de gyanítom, hogy ha valaki nem érti a kedvéért nem fognak 5 órát rááldozni. Persze, elmagyarázzák, de aztán haladnak tovább, hiszen bizonyos idő van cdak a képzésre.

Nálunk heti 2-3 nap 3-3 óra szokott lenni kb 3 héten keresztül.

Én nem bántam meg, hogy az e-learninget választottam. Nem is biztos, hogy ráértem volna heti 2-3 este 6- fél 9 ig.

Valamivel olcsóbb is az e learning.

Meg, tesóm tantermes kreszre járt. Leadták nekik az anyagot és plusz 5000 Ft ért, aki akart vehetett vizsga felkészítő teszteket. Na, ha az E-learninget választod, erre nem lesz szükség, hiszen a tananyag részét képezik ezek a tesztek.

2020. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm. akkor ez jó lesz. úgyse nagyon tudok innen bejárni a városba. csak nehezen. vezetésnél meg màr majd egyeztetünk az oktatóval hogy jó legyen nekem. remélem.
2020. máj. 29. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok! Szívesen! Ha kell segítség, szólj, elmagyarázom.

Van már oktatód? Ha tudod kinél vezetnél, már most egyeztess vele, mert a 2 hónap leállás miatt nagy most a kalamajka.

Az én oktatóm most tudott 4 új emberrel kezdeni, kb 15-20 várakozója van, kb. 30-an vezetünk nála.

Ma, mikor vezettem, akkor beszélt más oktatókkal, h leghamarabb július, augusztus mire tud a várólistásokkal kezdeni, plusz aki még most jelentkezik náluk, az még később.

Én tavaly Júliusban hívtam föl. Akkor azt mondta Szeptemberben kezdünk. Akkor nem volt semmi leállás, mégis november közepe lett a kezdésből.

2020. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még nincs. jövő héten fogok beiratkozni. személyesen oda kell menni. gondolom oktatót még nem lehet kiválasztani ilyenkor. csak kresz tanfolyam után. vagy nem?
2020. máj. 29. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Elvileg. De ha van ismerősöd, aki ajánl oktatót, akkor már előbbre vagy! Vagy, tehetsz egy próbát, hogy sürgős neked, hátha adnak oktatót. Melyik város? Ha ugyanott laksz ahol én, tudok ajánlani.
2020. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez embertípustól függ. Mármint, van, aki jobban szereti a személyes interakciókat, ahol esetleg kérdezhet, meg nem egy gép előtt ül. Viszont szerintem az online kresztanulásnak több előnye van, mint hátránya. Kezdjük ott, hogy akkor enged át a következő anyagra, ha valamilyen szinten azért vágod már az előző anyagot. Illetve nemrég kresz vizsgáztam, a kresz vizsgán voltak szó szerint olyan kérdések, amik az E-titánban is benne voltak. Szóval ebből a szempontból is hasznos. Illetve ha a tantermes oktatást választod, az ugye macerásabb. Mármint, kitudja, hogy mennyire leszel fáradt, mennyire tudsz majd koncentrálni. Online pedig akkor csinálhatod amikor akarod, akár 15 percet, akár 3 órát, te döntöd el. Szóval mindenképp az online a jobb. Meg ha vannak kérdéseid, oké, nem tudod személyesen megkérdezni az oktatótól, meg ilyesmi, de az interneten mindenre találsz választ.


Amúgy szerintem ez a koronavírus szituáció nem feltétlen kavar be. Én is nemrég beszéltem több oktatóval, nincs több hónap várakozás. Persze helyfüggő, városfüggő. De most előre nem nagyon lehet egyeztetni, mert ugye az online kresztanulásra is van 3 hónapod, most előre ki tudja, mikor végzel, meg akkor mire adnak a kresz vizsgára időpontot, az több hét lehet. Szóval na, kitudja mikor végzel.

2020. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!