Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ tanfolyam elvégzése és...

KRESZ tanfolyam elvégzése és a KRESZ vizsga letétele között maximum mennyi idő telhet el?

Figyelt kérdés
Megvan az igazolás, hogy elvégeztem a tanfolyamot, meddig halogathatom a vizsgát? Elévül?

2013. dec. 10. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Tanfolyam kezdetétől számított fél éven belül kell kresz vizsgát tenni és a kresztől számított 2 éven belül kell meglennie a jogsinak is (bár utóbbi esetben csak a kreszt kell ismételni és onnantól újabb 2 év áll rendelkezésre a jogsi letételéig.)

Egyébként elvileg kellett kapnod egy "vizsgakiskönyvet" aminek a hátuljára ez rá van írva.

2013. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sinead ***** válasza:
Az első előadás napjától 12 hónapon belül le kell vizsgáznod elméletből. A sikeres elméleti vizsga napjától 2 éved van levizsgázni forgalomban, ha autóról van szó.
2013. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Nem kaptam vizsgakiskönyvet, csak egy igazolást, amiben két mondatban összefoglalták, hogy mehetek.:D (e-learninges tanfolyamot végeztem)

2013. dec. 10. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!