Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő letenni a jogsit?

Mennyi idő letenni a jogsit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra gondoltam, hogy elkezdeném a jogsit a nyáron! Szerintetek elég lehet ez a 3 hónap rá?

2020. máj. 30. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen jogsit?
2020. máj. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem elég volt. De neked kell majd legalább két év hozzá.
2020. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 autóra, B kategória, ezt kihagytam elnézést:)
2020. máj. 30. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem hiszem. Most a járvány miatt az oktatás, vizsgáztatás is szünetelt. Sokan várnak a vezetésre, vizsgákra. A kresz az még hagyján, ha gyorsan végigpörgeted az online tananyagot, akkor talán hamar kapsz vizsgaidőpontot, de nálunk pl. csomót kell(ett) várni, mire vezetni kezdhettél, mert sok a tanuló, kevés az oktató. És a járvány miatt ez gondolom még rosszabb. Ugye 30 órát minimum le kell vezetni, ha heti 2szer tudsz menni az eleve 2 hónap. Meg nem is biztos hogy elsőre sikerül minden.
2020. máj. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
#10.35 Valószínűleg nem lesz elég a három hónap.
2020. máj. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem lesz elég, nekem fél év volt.
2020. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek!😊

Akkor valószínű marad az, hogy szeptemberben kezdem!

2020. máj. 30. 13:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sietősen nézzük, akkor is, Kresz megtanulása mondjuk 1 hét, de lehet 2-3 hét múlva kapsz csak időpontot vizsgára. Akkor oktatókat fel kell hívni, az is lehet, hogy pár nap múlva elkezdheted, lehet kell várnod akár 3-4 hetet, vagy többet. Akkor nézünk akár heti 5 óra vezetést, akkor is legalább 6 hét kellene, hogy levezesd a 30 órát, de ritka az, hogy heti 5 óra vezetésére legyen esélyed, szóval nézzünk mondjuk heti 3 órát. Na ez így már 10 hét. És akkor még nem is számoltunk az esetleges plusz órákkal. Szóval a legjobb esetben is 9 hét legalább kéne, de ahhoz nagy szerencse kell, szóval nem valószínű.
2020. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!