Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt lehet kb a...

Mennyi idő alatt lehet kb a jogsit letenni, ha már megvan az elsősegély és a KRESZ?

Figyelt kérdés
Október végén megyek először vezetni.Ha minden jól megy,2019 nyarára,kb 9 hónap alatt lehet végezni a vezetésórákkal?
2018. okt. 8. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi órád lesz hetente.


Én annak idején szeptember közepén kezdtem a vezetést és november végén mentem először vizsgázni 36 órával.

2018. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

9 hónap?? Nekem 2 hónap volt az egész, kresz, elsősegély és gyakorlat. Igaz, elsőre megvolt minden és plusz órákat sem vettem.

Attól függ, mennyi időd van, illetve az oktatód hogy ér rá. Ha csak heti 3 órával számolsz, akkor is kijön 2,5 hónap, erre még rájön az esetleges plusz óra illetve vizsga (ilyen ne legyen :)).

2018. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hol laksz. Vizsgaidőpontot nehéz kapni sajnos főleg Budapesten.
2018. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt az egészet?

Ez kb. úgy lehetséges, ha neked vagy ismerősödnek van autósiskolája.


Az általános az inkább az, hogy a tanulók két hónapot várnak csak arra, hogy a kresz vizsga után elkezdhessék a gyakorlati órákat.

2018. okt. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ment ilyen gyorsan, mert egy kisvárosi autósiskolánál csináltam, és itt nincs olyan sok tanuló, mint mondjuk Bp-n. Ráadásul olyan oktatóm volt, aki csak ezzel foglalkozik, tehát minden nap (kivéve vasárnap) reggeltől estig oktat, így azért pörögnek az órák.
2018. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hovarju ***** válasza:

Nekem Budapesten szinte napra pontosan három hónap volt. Heti 4-5 alkalommal vezettem és elsőre levizsgáztam.


9 hónap alatt bőven be lehet fejezni.

2018. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben tettem le és szintén cakkpakk 2 hónap alatt, úgy, hogy minden vizsga elsőre sikerült.
2018. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!