Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajánlonátok olyan autót,...

Ajánlonátok olyan autót, melyben kényelmesen tudok elmélkedni az élet nagy dolgairól ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Maybach S560 hátsó ülése elég kényelmes elvileg.
2020. máj. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy Leopard 2A7-ben nyugodtan elmélkedhetsz, nem sokan fognak zavarni.
2020. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó, de az ő kérdése az volt, hogy "kényelmesen" hol tud elmélkedni. 🤔 Egy ilyen Leopard kényelmes belül?
2020. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kényelmes érthető úgy is hogy zavartalanul.
2020. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alhambrában szoktam. Megfordítom az első ülést leveszem a cipőm ráteszem a hátsó ülésre bontok egy laktózmentes kakaót és filózgatok.


A jelenség létezik. :D

2020. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aston Martin DB 11
2020. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

-VW Trasnporter Multivan T5/T6

-Audi A8, S8

-Skoda Superb

-Mercedes-Benz S-klass


És még sorolhatnám. Ezek olyan autók, amelyekben nagyon fontos dolgok, ötletek, egyezségek szoktak születni, amelyek sokmillió emberre hatással vannak.

2020. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem valami olcsóbb kellene. Pl: 20 éves mercedes, volvo vagy jauguár. :/
2020. máj. 31. 13:24
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

vagy:

[link]

Lehajtható a hátsó ülései.

2020. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Életem egyik legkényelmesebb autója, amiben ültem (és ültem már új S-osztálytól Jaguar XJ-ig sok mindenben) az első autóm, egy '92-es Ford Scorpio. Motorosan állítható hátsó ülések, akkora lábtér még egy 190 centis sofőr mögött is, hogy keresztbe rakva sem ér a lábad az előtted lévő üléshez - mi kell még? Ja, és ha nem egy rohadvány (sajnos a legtöbb az), akkor a hangszigetelés is elképesztő.


Enyém sajnos szét lett törve, de imádtam. Emlékszem, hogy egyszer a pirosnál, amikor egy akkor új (most asszem előző genes) A6-os Audiban beállt mellém egy hülyegyerek, csodálkozva nézett végig az autón, hogy "ez a tragacs mér hosszabb mint az enyém".


Ilyesmi volt, csak sötétzöld:


[link]

2020. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!