Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes ilyet venni autósülés...

Érdemes ilyet venni autósülés takarításhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon koszosak az autósüléseim, és ez állítólag kimondottan erre van kitalálva. Ártól függetlenül kérdezem, hogy ezt érdemes-e? Leírás biztató minden esetre. Van valakinek ezzel tapasztalata? Gondolom ezzel újabbra varázsolhatom a kocsim belsejét, mint egy sima kefével és puszta kézi erővel.



2020. jún. 1. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon drága , mégha tudja is amit leírnak.

Mert egy kárpitot elég néhány évente kitakaritani.

Akkor már inkább vidd el aki ilyet megcsinál és ezért a pénzért évekig kitakarítja az autód.

2020. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! A Lidl-ben szokott lenni kárpit tisztító hab, nekem az evekkel ezelőtti foltokat is kihozta, az illata is tipikus tiszta autó imadom😄 Tok folosleges egy ilyen porszívót beszerezni😅
2020. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 crudy ***** válasza:

Szerintem is vidd el es csinaltasd meg massal.


Ha mindenkepp magad akarod akkor egy vizes porszivora lesz szukseged. Ez is az, csak draga. Ennel kevesebb penzert kapsz mar jokat. Ami lenyeges az amugy is a vegyszer, en venisht szoktam hasznalni. Nyilvan kefe meg dorzsoles aztan ki szivod az osszes vizet, ezert olyan porszivo kell ami jobban sziv mint margit a parkoloban, de az nem feltetlen ilyen draga.

2020. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrét típust nem ismerem, de az ilyen tisztítók nagyon hatásosak.
2020. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezek általában jók.

A lidl-s kárpittisztító hab nekem foltokat csinált, nem ajánlom.


Az is egy lehetőség, hogy elviszed egy profi autótisztítóhoz és kérsz egy rendes belső tisztítást. Ez helytől és attól függően mennyire alaposak 20-50e ft-ba fog fájni, viszont ha egyszer megcsinálod, akkor utána 1-2-3 évig (attól függ mennyire vigyázol az autóra) elég lesz 2-3 hetente egy laza porszívózás.

Egy rendes belső takarítás során (keress rá a youtube-on) kiszedik az üléseket, tisztítják a tetőkárpitot - olyan helyeket is takarítanak és olyan eszközökkel, amire otthon nem igazán van lehetőséged.

2020. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hol végeznek ilyen profi takarítást pontosan, elérhetőséggel?
2020. jún. 1. 23:31
 7/7 crudy ***** válasza:
2020. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!