Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok autósülés övének...

Tudnátok autósülés övének beszerelésében segíteni?

Figyelt kérdés
Van egy gyerekülésünk,de ki van belőle szedve az öv,amivel a gyereket kellene becsatolni,és nem találok semmi olyan oldalt ahol meg tudnám nézni hogy hogyan kell visszatenni.Mit hova dugjak...........stb.Szerintetek hol keressem?Ezt az ülést 12éve vettük.
2013. ápr. 6. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Legalább egy képet tegyél fel az ülésről és az alkatrészekről...


Általában van egy feszítő szalag ami az ülés alatt megy hátra, ezen van keresztül fűzve az öv, amit hátulról felül kell átfűzni az ülésen, rátenni a csatokat, aztán oldalt alulra befűzni, és rátenni a rögzítőt. A láb között pedig be kell rakni a csat fogadó felét és alul rögzíteni.


Pontosabbat, ha majd látszik, hogy milyen az ülés...

2013. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi,holnap teszek fel kêpet!
2013. ápr. 6. 22:30
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves Harkonnen,itt vannak a képek.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 7. 12:12
 4/12 anonim ***** válasza:

1.) Tedd a helyére az üléshuzatot

2.) A legrövidebb darab végén lévő vasat fordítsd el és dugd át fentről lefelé a gyerek lába közötti lyukon, majd fordítsd vissza, hogy megakadjon.

3.) A közepes méretű szalag sima felét dugd át hátulról előre a gyerek lába között a piros gomb felett úgy, hogy közben benyomod a gombot. (A szalagot előre húzni lehet, hátra csak a gomb megnyomása után lehet ha jól fűzted be!)

4.) Most jön a leghosszabb szalag: hajtsd ketté, hogy meg legyen a közepe. Az előzőleg beszerelt szalag végén van egy vas két nyílással, ebbe kell befűzni a hosszú szalag közepét egy kis ide-oda húzogatással. Ha ez kész, akkor a két hurkot hátulról előre át kell fűzni a megfelelő magasságú lyukakon a gyerek válla felett, majd rá kell fűzni a két darabból álló kapcsokat úgy, hogy úgy álljon, mint az ülés hátulján lévő matricán látszik. (Előbb ki kell próbálni, hogy milyen állásban kapcsolódik, hogy ne fordítva fűzd fel!)

5.) A hurkolt végeket egy fél fordulat után fűzd le a gyerek combja mellett mindkét oldalon és rögzítsd. Nekem itt is két olyan vas volt, mint a legrövidebb szalag végén, de lehet, hogy ennél az ülésnél másképp oldották meg a szalagok végének rögzítését. (Talán az ülés alját is látni kellene)

2013. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az ülés hátulján a matrica alján látszik, hogy kell a szalagoknak állniuk.
2013. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagy itt véletlenül kedves Segítő?A 2.lépésnél elakadtam :(
2013. ápr. 8. 11:46
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a 3.lépésnél akadtam el
2013. ápr. 8. 11:48
 8/12 A kérdező kommentje:
Sikerült,de lehet húzni a gomb megnyomása nélkül is egy kicsit,mind1 folytatom és majd meglátom mi sül ki belőle
2013. ápr. 8. 11:51
 9/12 A kérdező kommentje:

Igy sikerült!Nem igazán értem azt,hogy a hosszú övnek a végét,most oldalra a combjánál tettem ki,úgy ahogy mondtad,de a képen meg az van hogy azt kellett volna hátra a csatba,de akkor meg nem tudom kivezetni,mert akkor úgy tudom elképzelni,hogy csak a nyakába kell tenni,de úgy nem fog semmi.Hiányozna valami!?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 8. 12:43
 10/12 A kérdező kommentje:
Közi szépen a segítséget!
2013. ápr. 8. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!