Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Balkormányos Vauxhall?

Balkormányos Vauxhall?

Figyelt kérdés
Egyik nap láttam, átlagos G Astra kombit, balkormányost, de hátul Vauxhall logó és felirat volt. Én úgy tudom, hogy a Vauxhall csak jobbkormányos kocsikat gyárt Angliában, akkor hogy létezhet balkormányos? Vagy csak én nem tudok róla?

2020. jún. 3. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy csak megnyomták hátulról, és a bontóban Vauxhall emblémás hátsó ajtót találtak. Legalábbis én mindig erre gondolok, ha hasonlót látok. Vauxhall logóval valóban csak Angliában kerülnek piacra ezek.
2020. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vett/rendelt hozzá Vauxhall emblémát, és lecserélte arra az Opel jelet, ennyi semmi több.
2020. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lecserélte a jelet, vagy ilyen bontott ajtót kapott. A jobbkormányos autókat lényegesen olcsóbban tudják beszerezni bontásra.
2020. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miből láttad hogy Vauxhall? Mert ha csak a külső elemeken láttad az emblémát vagy feliratot, akkor lehet hogy az egy Opel, csak összetörték és a bontóban ilyet kaptak hozzá olcsón. Bontósok körében elég jó üzlet behozni fillérekét a jobbkormányos Vauxhallokat, elbontani és Opel alkatrészként kiárulni.
2020. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Emblémát láttam, egyébként mi különbség egy G Astrában Vaxuhall és Opel között az emblémán kívül?
2020. jún. 3. 11:22
 6/10 Beviz Elek ***** válasza:
82%

#5

Az hogy a túloldalom van a kormány. Semmi más.

2020. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom.
2020. jún. 3. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezért kicsit felesleges is a kérdés. Vauxhall mint önálló gyártó nem létezik már régen, csak meghagyták a nevet. Semmi különbség, az egy Opel, csak Vauxhall néven.
2020. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"egyébként mi különbség egy G Astrában Vaxuhall és Opel között az emblémán kívül?"

Amit te is tudsz: egyik britt piacra szánt jobb kormányos "Opel", a másik bal kormányos. Ezen kívül pár alkatrész nem tuljesen ugyan az. De ennek csak a más szimmetria az oka. Pl a motortérben a fékhidraulika is átkerült a jobb oldalra. Fényszóró is bal oldali közlekedésre van fizikailag kialakítva. Nem az út jobb oldalát, hanem a bal oldalt világítja meg jobba. A hátsó lámpában a ködlámpa körül is lehetnek eltérések bizonyos modelleknél. Műszerfal egyértelmű... Ilyen apróságokban lehet eltérés. De amúgy 80-90%-ban ugyan az, az alkatrészek csereszavatosak.

2020. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is látok egy ilyent rendszeresen. Ezzon a logó van cserélve elöl-hátul. Az autó 2008 utáni, mégis a fekete alapon lévő régebbi logó van rajta.
2020. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!