Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vauxhall (opel) H astra motor...

Krisz153 kérdése:

Vauxhall (opel) H astra motor hiba p0420 katalizátor hiba 2 hetes katalizátorral? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
H astra 2005 benzines alapjárat néha fel pörgött 1250-1500 ra meleg motornál , zavart de nem tudtam meg oldani pedig olaj csere levegöszűrö csere gyertya csere volt és ugyaugy femt maradt el könyveltem hogy ez ilyen meg csak ritkán csinálta el jött a müszaki idelye , minden rendben volt csak a káros anyag kibocsáltás nagyon magas szinten volt ... momndták hogy nagyon drágán kicserélik a katalizárot mivel az a rossz meg jegyzem sose halotam még 50 éves auton se hogy cserélni kell nem hogy egy 13 évesen de ugyvolotam vele csak értik a dolgukat ha ez kell akkor ez kell meg mondák hogy lambda szondát is kell egyiket cserélni meg is csinálták de utolag azt mondták lambda szonda csere csak nem kelett és át is ment műszakin örültem neki két hétig miután a müszerfalon meg jelent a motor hiba kod ki olvastam pedálok lenyomás ki irta mi a hiba a katalizátor rendszer hatékonyság határ érték alatt ... most ez komoly ? és még ki irta hibának azt is hogy valami nem oké a folyto szeleppel amit müszaki elött ki takaritottam és nem találtam benne hibát ... nem tudom mi lehet a probléma hátha tud valaki segiteni ! köszönöm

2018. júl. 7. 15:13
 1/4 anonim válasza:
Jutottál valamire a hibával? Én is hasonló cipőben járok! A szokásos szerviz nálam is megvolt, lambdaszondák cserélve, de a katalizátor szerintem felesleges lenne. Ha adnál valami tippet nagyon megköszönném!
2018. okt. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia nem jutottam meg semmire :D és te ?
2019. ápr. 9. 23:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kicseréltetném a benzinszűrőt mert lehet kezd eltömődni.Illetve megnézetném a kipufogót nem e szelel :)
2020. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sikerült megoldani ?
2020. okt. 11. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!