Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 206-os Peugeot CC vélemények?

206-os Peugeot CC vélemények?

Figyelt kérdés

Peugeot 206 CC 2.0 16V 136 LE

Mennyire megbízható típus? Vannak típushibák? Ezzel a motorral már lehet dinamikusan menni?

A tető mennyire problémás? Úgy értem el tud romlani? Pl lehúzom a tetőt, és úgy marad stb.



2020. jún. 3. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy jó barátomnak ilyen volt, most adta el, több probléma is volt vele, sokat is kellet rá költeni, pedig szép példány volt, a tetőnek nem volt baja, működött rendesen. EGR szelep, hűtőrendszer gondok voltak vele, futóműbe is bele kellett nyúlni, bár azt betudhatjuk az idő vasfogának is akár. Részletesebben nem tudok róla nyilatkozni, előtte régi swiftje volt és megbánta hogy lecserélte, mert azzal semmi gondja nem volt.
2020. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
0%
Egy szoval ossze tudnam foglalni.....MENEKÜLJ!!
2020. jún. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktak jókat mondani róla. Csak közvetett tapasztalatom van vele, egy ismerősnek volt 2 évig ilyen autója, nagyon szép állapotú volt, de volt vele gond. A tetővel is volt valami nagyobb hangvételű javítás, a hűtőrendszerrel volt gond (feljebb is írták, ezek szerint ez gyakori lehet), és a futómű meglepően hamar adta meg magát, pedig nem egy különösebben igényes technika elméletben, nem is túl jó vezetni. Szerintem nem éri meg, nem is szép, nem is különösebben jó autó.
2020. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak hogy még megválaszoljam amit kérdeztél: 136 lóerővel kellően megy ez a kasztni, igen. A mai turbódízelek és turbós kis kompaktok mellett ez sem lesz egy kúpológép, de kellemesen lehet vele menni. ( #3 vagyok )
2020. jún. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyuri1945 ***** válasza:
Első keménytetős kabrió, így számos hibával lehet számolni. Például megkeményedik a kédergumi a tető elemei között és emiatt beázik. Inkább 207, 306, 307 CC-k között nézelődj, ha Peugeot-t szeretnél.
2020. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!