Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit érhet egy 2018-as...

Mennyit érhet egy 2018-as G30-as komoly motor hibával? Hol lehet érdemes értékesíteni egyben?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 06:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj, hogy szoftveresen hozzápiszkáltak és így elveszítette a garanciáját. Amúgy milyen motor van benne? Mert attól is függ, nem ugyanannyit ér egy 20d meg egy 50i, és a felszereltségtől is nagyban függ. Szerintem olyan 6-7 millió körül lenne érdemes adni ha a váltóval és a fékekkel is vannak gondok.
2020. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi!


A motorblokk kuka, azért nem írtam. Hátulról totálkárosra törtből származó motort és váltott szeretnék bele tenni. A bátyám meg egyben eladni.

Majdem full extrás, bár itthon full extrásnak hírdetnek kevésbé felszerelt, ilyen márkájú hasonló korú autókat is.

2020. jún. 7. 18:52
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
A motorcsere jó ötlet, úgy menthető lenne.
2020. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megnézed mennyiért mennek az adott darabok, aztán abból leszámolod a cserélendő fődarabok árát. Az nem derült ki pontosan milyen motor, de egy gyári új motor 3-8 misi között mozog például. Szóval elég szép falatot levesz az árából.
2020. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#14 Igen. Plusz a motor csere. Bátyám nyugaton él, haza se jár. Ezért nem gondolkozik a javításon.


Az van, ha árverezné kiderülne a legjobb ár. Visszont akkor én nem tudnám megvenni. Mert ha én venném meg, ott más lenne a jogi helyzet.


Turom a kinti árakat. Beleillő újszerű motort átszámítva 4.6-5 millióért lehetne venni.


Visszont kevés az ilyen újszerű döglött motoros autó.

2020. jún. 7. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!