Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Motorhispania ryz...

Krosszmotor kérdése:

Van egy Motorhispania ryz 50es endurom, sokat járok vele terepen, szerintetek a 4l es fogyasztás reális, vagy ha faragni szeretnék akkor kisebb főfúvóka de emellett max gáznál nem adja le a teljes fordulatot, esetleg bejut kosz a légszűrőn?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
terepen jó az a fogyasztás, közúton kicsit már sok lenne
2020. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor azzal talán nincs gond inkább az hogy most kiszedtem a karburátort mert nem adta le a teljes fordulatot és koszos volt a levegő oldala felől. Ez szentem gond nem?
2020. jún. 11. 15:19
 3/16 anonim ***** válasza:

ha van rajt légszűrő akkor tisztának kéne hogy legyen, de az sem mindegy milyen kosz

lehet hogy valahol egy résen beszökött vagy az is lehet hogy amikor le volt szedve a légszűrő akkor odatapadt és azóta is ottvan

2020. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát szentem nem szökött be sehol inkább az hogy egy sportlégszűrő van rajta de az nem endurókra való vagyis nem terepre az pedig szarvashiba, de ilyet hogy komplett enduro légszűrő ház én sem találtam
2020. jún. 12. 07:45
 5/16 A kérdező kommentje:
Télleg még egy kérdés hogy eredetileg a főfúvóka 76 nak kell lenni de ebbe most 80 as van jelent ez valamit?
2020. jún. 12. 12:02
 6/16 anonim ***** válasza:
azt hogy valaki kicserélte a nagyobb teljesítmény reményében, ez minimálisan okozhat fogyasztás emelkedést rosszab esetben ha nincs jól beállítva sokkal többet fogyaszthat
2020. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És mi az ami nincs jól beállítva, alapjárat vagy levegőcsavar?
2020. jún. 13. 00:25
 8/16 A kérdező kommentje:
Beállítani most egész jól sikeredett inkább hallotam hogy a jó működésbe beleszólhatnak a rossz görgők is. Csak az a gond hogy nem tudom hol vannak a görgők és egyáltalán mit csinálnak?
2020. jún. 13. 22:01
 9/16 anonim ***** válasza:
mármint variátor görgő? az csak robogó automata váltójában van, centrifugális erő miatt taszítja vagy húzza össze a két tárcsát vagy mi a neve így változik az áttétel
2020. jún. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor az enyémben ilyen nincs csak azért gondoltam mert amikor gyorsulok akkor valami nagyon berezonál és gondoltam hogy akár az lehet de úgy látszik nem inkább az, hogy jelent-e gondot az hogy az elülső(kicsi) fogaskeréknél a tengely ki-be tud mozogni pár millimétert?
2020. jún. 14. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!