Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Motorhispania ryz...

Krosszmotor kérdése:

Van egy Motorhispania ryz 50es endurom, sokat járok vele terepen, szerintetek a 4l es fogyasztás reális, vagy ha faragni szeretnék akkor kisebb főfúvóka de emellett max gáznál nem adja le a teljes fordulatot, esetleg bejut kosz a légszűrőn?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 14:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Vagy mi lehet az oka annak hogy rezonál?
2020. jún. 14. 11:01
 12/16 anonim ***** válasza:

most egyik motoromon sem mozog a tengely, régen volt egy amin ugyan így 1-2mm-t mozgott de nem volt vele gond


rezonálást nemtudom mi okozza, de nem feltétlenül rosszat jelent

125-ös motoromon 12 ezerig kipörög azon egyhengereshez képest kevés a rezonáció, főleg hogy 4 ütemű

50-esem 10 ezer fölött kezd eléggé rezonálni

egy másik motor ami nem az enyém, csak kipróbáltam az is olyan volt hogy 8 ezer fölött rezonált, egyébként az egy derbi volt

régi motorom amit eladtam az nem rezonált, viszont volt hogy túl lett húzva az egyik tőcsavar és eltörött, na az nagyon durván csörgött meg rezonált már 4-5 ezernél de csavar csere után megoldódott

2020. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezt köszi hogy leírtad mert csak mentem vele aztán valamennyire az ember félti a motorját hogy nem menjen vele sokat akkor ha rossz valami ezenfelül köszi hogy egy két dolgot elmagyaráztál sokat segítettél😉
2020. jún. 15. 08:06
 14/16 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy még egyet írok de most hétvégén voltam többször is motorozni összesen kb 72 km t és megevett 3,5 öt ami 100 on olyan 4,8 ami szerintem már több de nem is csak ezért hanem végig úgy mentem hogy nem akarta sehogyse leadni a max furdulatot ezért kérdezném hogy ha beleteszek egy nagyobb főfúvókát akkor még többet fog enni vagy csak kicsit megkönnyíti a motor dolgát, vagy ha kisebbet akkor kevesebbet eszik majd?
2020. jún. 15. 20:12
 15/16 anonim ***** válasza:
5 liter az már elég sok, rakjál bele kissebb fúvókát és a levegő csavaron állíts
2020. jún. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezt kipróbálom köszi szépen👌😜
2020. jún. 16. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!