Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is volt ugyanígy?

Más is volt ugyanígy?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz az első autó vezetés órám. Nincs autónk ezért sose tudtam kipróbálni hogy kell elindulni és hasonlók. Kicsit félek hogy fog menni elsőre, tudnátok pár hasznos tippet adni. Köszi.
2020. jún. 12. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hallgass az oktatódra.
2020. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

-Hallgass az oktatóra

-Ne félj, ha valamit rosszul csinálsz, majd az oktatód megvéd a bajtól

-Olvasgasd át az elsőbbségadási szabályokat, hogy könnyebben tudj dönteni, kinek van elsőbbsége

-Kérdezz sokat az oktatótól(mindent kérdezz meg amit nem értesz)

-Próbálj nyugodt maradni

-Ne félj a vezetéstől

2020. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen annak kéne normálisnak lenni hogy még nem vezettél autót hisz nincs jogosítványod. :) szóval ne aggódj azért van az oktató hogy megtanítson. Elmagyaráz majd mindent.


Ne izgulj túlságosan és ne feszülj rá a vezetésre. Úgy értem görcsös izmokkal stb.

Ha valamit nem tudsz kérdezz. Bármilyen apróságról van szó.


Plusz tipp

Madár ha úton,van, nem kell ráfékezni el fog repülni :D

Mindig meglep amikor tanulók látnak egy madarat és meg akarnak neki állni, de néha egy egy embert simán elütnének, de ez ilyen. Belejönnek ;)

2020. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így kezdtem,pár óra pluszt vettem aztán simán ment.Nem azon múlik vezettél-e már előtte hanem hogy van-e érzéked hozzá.
2020. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!