Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt szerezted...

Mennyi idő alatt szerezted meg a jogosítványod?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
2018 júliusba kezdtem. 2019 decemberben vizsgáztam le harmadikra. Ebbe a majd másfél évbe volt 2 oktató, rájuk 4 hónap várakozás. És összesen 440000 ft volt.
2020. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Audigirl válasza:
2018 májusában vizsgáztam KRESZ-ből, augusztus végén pedig vezetésből. Minden elsőre sikerült, ez nagyban hozzájárult ahhoz hogy viszonylag hamar végeztem vele.
2020. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A B kategóriát 2008.02.01 kezdtem és április 4-én vizsgáztam. 22-én kaptam meg a jogsimat.
2020. jún. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

wow, utolsó, te hová jártál?


Mitől függ, hogy mennyire húzódik el? Jól láttam neten, hogy sokszor nincs is vizsgaidőpont, és emiatt 1-2-3 hónapot várni kell? Hol lehet ennek utánajárni?

2020. jún. 14. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Kb fél év. Októberben kezdtem az elméletet. December elején levizsgáztam Kreszből és elsősegélyből. Ekkor volt egy bő hónap kényszerpihenő, mert amíg nem töltöttem be a 17. évemet, nem kezdhettem el a gyakorlati vezetést. Március elején szakadó hóesésben tettem sikeres vizsgát. Minden elősre meglett.

Azt nem teljesen értem, hogy egyesek mért gondolják azt hogy ez egy verseny és minél előbb meg kell lennie. Az elméletet ha akartam volna, se tudtam siettetni, mert az iskola szervezte a tanfolyamot, ahova amúgy is jártam. Az életkorom miatti kényszerpihenőre se volt ráhatásom.

2020. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Biluxba jártam, de én akkor egyetemre jártam és a kreszel egy időben voltak a jelenlétis óráim emiatt, csak egyszer voltam bent kb 3-4 órás oktatásra. A kresz vizsga valamikor február vége felé volt, 73 ponttal meglett. Márciustól kezdtem vezetni és kellett még +6 óra is. De mivel sok szabadidőm volt napközben szinte minden nap vezettem kb 2 hétig.


Idén márciusban akartam volta A kategóriát elkezdeni, de törölték a tanfolyamokat. 05.07 én elkezdtem az e-learninget, 05.11 -re megcsináltam. És 27-én vizsgáztam kreszből 74 pont. 2 óra rutinpálya után rutin vizsgára küldtek ami a héten lesz (ez alapból a 10 órás alapoktatás). Ha miden jól megy akkor a hó végére végzek a tanfolyammal, max 16 óra. Remélem ebből sem kell levezetnem mindet. A többi meg okmányirodán múlik.

2020. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2018. augusztusba tettem re a kreszt, 2019. januárja óta csinálom a gyakorlatit.
2020. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb fél évbe telt.

2018 október - 2019 április

2020. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 vagyok. jövőhéten vizsgázok. Úgyhogy 2 hónap + 1-2 nap alatt meglesz.
2020. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!