Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik mostanaban szereztek...

Akik mostanaban szereztek jogsit (2-3 even belul) Hol csinaltatok es mennyiert? Jo volt az oktato?

Figyelt kérdés
Most lesz meg a penzem ra es keresek helyet,de mindegyik iskola csak azt mondja,hogy ok a legjobbak a kornyeken(18F)

2020. jan. 2. 13:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Termeszetesen B kategorias auto jogositvanyt szeretnek,manualis valtoval
2020. jan. 2. 13:36
 2/10 anonim ***** válasza:

Melyik városban keresel?


Én Budapesten csináltam az autó plusz autósiskolánál. Amikor én csináltam, akkor nekik voltak a legjobb mutatószámaik. Minden gond nélkül ment, kB 200.000 Ft volt 1,5 éve.

2020. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az nkh oldalán fent vannak ezek:

ÁKÓ átlagos képzési órászám

VSM vizsga sikerességi mutató

KK képzési költség


Ezek alapján látod mennyire jó vagy rossz a suli.

2020. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Korrekt valaszok koszi. +mennyi ideig tartott az egesz?
2020. jan. 2. 14:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Én Budapesten a LikeDrivenál csináltam.

Szerencsére nagyon jó oktatóm volt, végig türelmes volt, egyszer nem emelte fel a hangját. Az irodában is csak egyszer kellett megjelennem.

4 hónap alatt lett meg nekem tavaly.

2020. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gelencsér Autósiskolánál csináltam. (Dombóvár) Tavaly novemberben kezdtem, március közepén a kezemben volt a jogsi. Az elméleti és a gyakorlati oktatót is szerettem, jól tanítottak. 200.000 körül állt meg, 30 órával, bukások nélkül. Az EÜ már megvolt korábbról.
2020. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Budapesten csináltam az ATI Autósiskolában,Budaörsön(legalábbis az egyik tanpálya ott van)

Az oktatóm nagyon jó volt,jól megtanított mindent és aránylag türelmes volt

2020. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy éve van jogsim, Győrben csináltam a NeTcar-nál. Kb. 400 ezer Ft volt és másfél évig tartott az egész. Nagyon jó oktatóm volt :) 2018. január végén kezdtem a vezetést, a kresz vizsgám után fél évvel, és december 3-án lett meg a forgalmi vizsgám másodszorra.
2020. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ami még eszembe jutott, az az, hogy ha kiválasztottad a szimpatikus iskolákat, akkor telefonáld őket végig, hogy a sikeres kresz vizsga után mennyi idő, míg kocsira kerülsz. Nekem volt olyan iskola amelyik 2-8 hónapot mondott...
2020. jan. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

De bírom, hogy ebben az országban Budapesten túl semmi nincs...

A kérdező arra sem képes, hogy kiírja, melyik városban akar tanulni, természetes, hogy Bp-ről beszélünk, a többi vidék le van tojva, ott nem élnek emberek, nem közlekednek ...

2020. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!