Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autóversenyző hogyan...

Egy autóversenyző hogyan vezethet utcán?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül forma 1-es pilótákra gondolok, ott vannak például az alacsonyabb kategóriás forma, túra, raliversenyzők.

Vajon az utcán is úgy vezetnek mint a pályán, és a közutakon is feltűnőek? Pl. csikorogtatják a kerekeket indulásnál, gyorsulnak, majd satufék stb?



2020. jún. 19. 08:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyat a hülyegyerekek csinálnak.
2020. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván ezt is embere válogatja, de általában mivel ők kiélik magukat a pályán, közúton normálisabbak
2020. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Érdekes :D én utcán vagyok profi, kanyarba előzök, csikorgatva indulok, olykor driftelek ,pályán meg betartom a szabályokat, pl. ott nem is vezettem részegen.
2020. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 D. Brasco ***** válasza:
86%

Nyilván a tűzoltő/mentő/rendőr stb meg civilbe is mindig átmegy a piroson stb.........

Megy nyilvan a michelin csillagos mesterszakács is ugy főzi otthon a paprikas krumplit,hogy patika mérlegen méri ki hozzá a fűszert stb

2020. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekik főleg kell vigyázni mindenre.

Egy boxoló se állhat neki az utcán jól megverni valakit, mert náluk még súlyosbító körülménynek számítana.

AZok az autó versenyzők, azon túl hogy nagyon jól vezetnek, verseny közben tudják mire számitsanak a verseny társaktól.

De az utcán nem tudják kiszámolni hogy a sok balfék mire hogyan reagálna.

2020. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Ettől a kérdéstől megfájdult a fejem.


Hogyan vezethet az utcán? Megszerzi a jogsit, ha még esetleg nincs meg, majd kocsiba ül és vezet. Nem, nem csinálja az általad felvázolt dolgokat, azt max ütődött, aluliskolázott hülyék csinálják.

2020. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Intelligencia függvénye. Értelmes, intelligens ember normálisan vezet, nincsenek komplexusai, tehát nem akarja megmutatni az utakon, nem a vezetési stílusával akarja elérni, hogy végre odafigyeljen rá valaki.

Ismerek olyan "versenyzőt", aki indult raliversenyeken, igazi autób*zi, na, ő hajlamos a közúton is úgy közlekedni, ahogy a versenypályán, de nem egy különösebben értelmes ember.

Akinek a versenyzés az élete, valószínűleg a közutakon is sportosabban vezet, bár ez nem jelent egyet azzal, hogy eszetlenül megy, mint sok fiatal hülyegyerek, akiknek semmi felelősségtudatuk nincs.

2020. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Értem, valahogy így gondoltam én is.

Kinek mi a egyébként a #7-es által említett sportos vezetés? Nem az általam felsoroltak?

2020. jún. 19. 10:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A sportos vezetés nem azt jelenti, hogy csikorogtatod a kereket indulásnál meg fékezésnél. Olyat a hülyék csinálnak. Sportosan vezetni számomra annyi, mint megőrizni a lendületet minél kevesebb fékezéssel. Versenypályán is hasonlóan kell, persze közutakon nem a lehető legnagyobb sebesség elérése a lényeg. Talán furcsán hangzik, de normális-sportos vezetéssel szerintem még kisebb fogyasztást is el lehet érni, mint amikor valaki folyton indokolatlanul fékez, majd újra kell gyorsítania (pl. nem megfelelő követési távolság esetén).
2020. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többségének fogalma sincs a dinamikus vezetésről és azt hiszik az olyan, mint mikor úgy viselkednek mint a hülyegyerekek az úton és akkor felelőségteljes jó sofőr valaki ha tötymörög lehetőleg állandóan.
2020. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!