Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Középkonzolon nem fúj be...

Középkonzolon nem fúj be levegőt a kocsi, mitől lehet?

Figyelt kérdés

E46-os BMW-nél, csak a szélvédőre, és a lábhoz fúj levegőt, de középkonzolon nem. Digitális 1 zónás klíma van benne.

A légterelő lapátokat mozgató motor az működik, mert lehet hallani amikor mozog.

Néztem robbantott ábrát is, de nem tudom hogy mennyire macera ezt megjavítani.


A bowden akadhatott ki? honnan hova lehet bekötve?

A szereléshez ki kell szedni a középkonzolt?


Esetleg más is találkozott már ilyen hibával?


Köszi



2020. jún. 19. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez túl specifikus kérdés ide. BMW forumon tegyed fel.
2020. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ránéznék a fűtéscsapra a helyedben és ha már ott vagyok ki is takarítanám.
2020. jún. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A terelő lemez vagy kiakadt vagy elhajlott valamelyik.

Ki kell bontani a műszerfalat és megnézni hogy mi a iba.

2020. jún. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos azon már túl vagyok, mert facebookon több BMW-s csoportba is feltettem ezt a kérdést, de ott sem találkoztak még ilyen jellegű dologgal.


Fűtéscsapot írta hibára a diag, de annak nem lesz köze hozzá, mert hidege/meleget fúj, csak a közép konzolon nem jön ki levegő. Én a bowdenre tippelnék, hogy az csúszott ki.

(persze csak én vagyok az a szerencsétlen, akivel ez megtörténik, mert youtube-n sem találtam ilyen szerelős videót)

2020. jún. 19. 16:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt a hiba (w210 mercedes) fűtéscsap takarítás megoldotta. Egy próbát megér.
2020. jún. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél fel személyi kölcsönt, hogy eltudj menni egy szerelőhöz aki jó eséllyel 20 perc alatt feltárja és megszűnteti a gondot. Vagy esetleg bóklaszhatsz még a neten fél évig hátha találsz róla videót.
2020. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5. Mit nem értessz?

Nem azzal van baj hogy nem fúj meleget , hanem azzal hogy középre nem fúj levegőt.

2020. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!