Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ladának a törés biztonsága...

Egy ladának a törés biztonsága (védelme balesetkor)Melyik autóhoz lehetne hasonlitani?

Figyelt kérdés
Melyik autó törés tesztjével hasonló érősségü?

2020. jún. 20. 10:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyikhez se. Gyakorlatilag úgy képzeld el, mintha kartonpapírból lenne. Láttam régi USA kocsi töréstesztet, gyakorlatilag olyan volt, mintha csak dísznek lenne a kasztni.
2020. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]


Na így néz ki modern körülmények között.

2020. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12, ez nem 1200-as Lada, hanem 2105-ös. És azt sem lehet mondani, hogy a másik autó karcolásokkal megúszta. A kettészakadásban pedig kérdés, hogy mennyi szerepe volt a korróziónak.
2020. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lada-lada, tök mindegy, az 1200-as is ugyanúgy papírból van a maiakhoz képest, ha itt rozsda volt a ludas, 1200-ásnál is lehet. A másik autó is összetört, de lehet látni, hogy azóta mennyit fejlődött a törésbiztonság. Gyűrődési zóna is jól kivehető. Szándékosan tört össze ennyire, hogy elnyelje az energiát. Viszont a benne ülő embereket megvédte. Full más a kettő.
2020. júl. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14. Köszi a kioktatást. Én nem írtam olyat, hogy egy Lada biztonság tekintetében felveszi a versenyt a mai, 50 évvel későbbi autókkal. Kb megismételted azt, amit én írtam a #8-as válaszomban.
2020. júl. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!