Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi volvo-bol milyet érdemes...

Régi volvo-bol milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Első autónak

2020. jún. 20. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd vissza az elmúlt hét kérdéseit, valami megmagyarázhatatlan, érdekes okból kifolyólag tele van öreg volvos kérdéssel az közlekedés részleg...
2020. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni mert én volvos kérdést most tettem fel elosszor
2020. jún. 20. 21:59
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Amikor én vizsgáztam vezetésből, akkor az egyik oktatónak olyan Volvo-ja volt, aminek a karosszériája saválló anyagból készült. A típusmegnevezésre már sajnos nem emlékszem. Nem tudom, hogy ilyen van-e még Magyarországon, akkor nagy számnak számított, mindenki azt az autót "csodálta", bár ma már könnyen be lehet hozni autót külföldről is (akkoriban nagyon jó kapcsolatok kellettek hozzá). Ha én most abban a helyzetben lennék, mint te, akkor utánanéznék hogy mi is volt ez a típus, mert az azért nagy előny, ha a karosszéria-rohadással nem kell számolni egyáltalán.
2020. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem Volvo amazon amire te gondolsz?
2020. jún. 20. 22:15
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a régi Volvok közül az 1966-os Amazon Custom Coupe tetszik leginkább.

;)

2020. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát olyan nem nagyon van hahu-n xd
2020. jún. 20. 22:26
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
De, ez volt az. Emlékszem hogy mondta is nekem akkor, hogy amit megvett, az "belpiacos" autó volt, azokat csinálták saválló anyagból, míg a többi amit külföldre vittek meg normál acél volt. Azóta már nincs meg neki, továbbadta a családban valakinek, majd végül 30 év után került ki végleg a látómezőjéből, addig lakatosmunkát egyáltalán nem végeztek rajta, tényleg időtálló anyagból volt.
2020. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem az volt a kérdés, hogy lehet-e találni a hahu-n.......
2020. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Ekkora fszágot írni, hogy saválló acélból volt te jóisten. Egy foszfátozásos technológiával volt korrózió védelem céljából ellátva többek között.


“The Amazon's bodywork was constructed of phosphate-treated steel (to improve paint adhesion) and with heavy use of undercoating and anti-corrosive oil treatment.” Wikipedia

2020. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
És ez mire vonatkozik? Csak az export modellekre? Illetve hivatalosan mi volt a különbség a Svédországban forgalomba hozott és az exportáltak között? Mert hogy volt, az 100%. Az ismerősöm, akinek volt ilyen autója, az eladás előtt már csak egy kimondottan Volvo-kra szakosodott szerelőhöz vitte az autót ha kellett, nála egyszer össze tudták hasonlítani az autóját egy másik ugyanolyannal, ami biztosan exportált volt, látható különbségek is voltak rajta, de ami biztos: az övén nem állt meg a mágnes egyáltalán. Ebből már szinte biztos volt, hogy az saválló anyagból van.
2020. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!