Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha életemben nem vezettem még...

Ha életemben nem vezettem még váltós motort (még babettát se), akkor milyen reményekkel induljak el "A" korlátlanra?

Figyelt kérdés
Átlagos képességekkel rendelkezem, de váltós motoron még sosem ültem. Robogón is max 50ccm-el. Ilyen előzmények után milyen lesz rögtön ráülni egy 650-esre? Elég lesz a 10 rutin óra, hogy meg tudjam csinálni a vizsgát, vagy esélyes hogy pótórát is kell majd vennem?

2020. jún. 22. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudni előre. Lehet elég lesz, de azért pár extra órára készülj fel lélekben. Első pár alkalommal ki fog derülni, milyen az egyensúlyod és hogy mennyire megy könnyen vagy nehezen.
2020. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudjuk, mennyire vagy tehetséges, így nem lehet megmondani.
2020. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk a Babetta sem váltós, csak a gázzal és a fékkel gyorsít-lassít.

A kérdésre konkrétan pedig nem lehet választ adni, majd a gyakorlat ad rá feleletet.

2020. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 b1812567 ***** válasza:

Menni fog, lehet hogy kelleni fog pótóra, ezzel kalkulálj időben, pénzben.

Először kisebbre fognak ültetni, hogy szokd, 1-2 óra után kerülsz majd nagyobbra.

2020. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, a rutinpályán múltkor volt egy "gyerek", aki A kategóriát akart 0 tapasztalattal. Hozta a 600-as gixert, először 125-ös hondával próbálkozott, 2× esett, szinte egyhelyben állva, majd egy jó nagyot. Az oktatója mondta, hogy először lehet A1 kellene neki, majd egy kis rutinszerzés után visszajöhet az A kategóriát letenni. Persze lehet neked menni fog.
2020. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 b1812567 ***** válasza:

Miért ne menne neki? Azért nem egy űrhajót kell elvezetni.

Én is 40 felett csináltam meg az A-t, 0 motoros előélettel, még robogóm sem volt soha, de bicajon sem ültem akkor már vagy 20 éve.

Aztán mégis sikerült. Ha meg úgy érzi, majd elsőre vesz valami kisebb motort.

2020. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!