Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nem indul?

Mitől nem indul?

Figyelt kérdés

Az alany egy Yamaha BW’s 50 2t.

Szikra, benzin, kompresszió van.

Görgőket cseréltem rajta, mert nehezek voltak neki és azóta nem indul. Önindító teker de nem indul be.(rúgásra sem) Karburátor, gyertyában kb. 100 km van. Légszűrő tiszta. Karbit állítottam de semmi változás. Hangja az nem tűnik “származnak”.

Mit kellene megnézném?

Köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 26. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbàld meg középsztenderen, úgy indítani hogy levegōben van a hàtsó kerék. Lehet nem kellett volna kicserélni a gőrgőket.

A karbit sem kellett volna elàllítani, hisz nyílvánvaló hogy nem az lesz a baja, ha még azelőtt, mielōtt piszkáltad tökéletesen működött

2020. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Másik kipufogó ment rá ami miatt cserélni kellett a görgőket. Próbáltam már úgy is, hogy a kerék a levegőben de ugyan az, betolni is próbáltam de semmi. Ezután állítottam a karbin de semmi.
2020. jún. 26. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbáltad betolni a robogót? Nincs több kérdésem...
2020. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen eddig sem volt. Valami baromságot nekem is mondani kellet a “nem kellett volna kicserélni a görgőket”-re.
2020. jún. 26. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem😊
2020. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!