Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a tapasztalatok Citroen...

KG_123 kérdése:

Mik a tapasztalatok Citroen C5 sedannal?

Figyelt kérdés

Egy ideje már gondolkodom abban, hogy egy megfizethető nagyobb autót vásároljak, az sem utolsó szempont, hogy jól nézzen ki.

Elég magas vagyok, így tehát egy megfizethető, elegáns és kényelmes autót keresek. Tetszik a Skoda Superb és a Mazda 6, de azok még elérhetetlen áron vannak számomra. Az újabb típusú Citroen C5 sedánja nagyon tetszik. Érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalattal ezzel az autóval! Miért ilyen olcsó a többi hasonló típusú autóhoz képest? Olyan válaszok nem segítenek, hogy a francia autók szarok, meg, hogy menjek bringával, stb. Olyanoktól várnék válaszokkat, akiknek már volt/van ilyen autója és meg tudja osztani a konkrét tapasztalatát.

Köszönöm,



#C5 #autó magas embernek
2020. jún. 26. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a testvére volt, egy Peugaot 407. Semmi komolyabb baja nem volt, vigyáztam rá, hidegen nem bőgettem, ha valami kezdett elromolni, nem vártam meg, hogy tréler legyen a vége. Francia kocsi franciás eleganciával és kényelemmel. Az olcsóság oka, hogy sokan lenézik, mert nem német, nem bömbi. Pedig (ha légrugósat veszel) kényelmesebb kocsi a világon nincs.
2020. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Nem akarom lenézni a francia használtautókat,de az a bizonyos légrugó is csak addig jó,amíg nem kell rá költeni.

Szerintem nem érdemes megvenni,sokkal inkább jobb,egy valamilyen más német autó,hasonló méretosztályban. (Octavia)

Nekünk volt már Peugeot 306 sedan,407kombi is,de mind kettőtől úgy 150.ezer km után megszabadulnunk.

Csak rossz tapasztalatom van velük. Sógoromnak a Renault megane 3.ba a napokban állt meg a motor 168.000km után. Sose vennék már franciát.

2020. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
franciában csak a sex
2020. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik cégnél ahol dolgoztam volt egy dízel kombi. Állandóan volt vele valami gond, az autószerelők sem nagyon értettek hozzá, többször vissza kellett vinni, pedig újan vették. Nem is megy bele sok km.. Talán most van benne 180000 , 10 évesen. Szerintem az utastere nem tágas belülről és nem is elegáns. Nézz meg egyet közelről , hogy valóban ez kell-e neked.
2020. jún. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!