Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokan írják, hogy a sikeres...

Sokan írják, hogy a sikeres forgalmi vizsgához elegendő a 30 óra, nektek hány órába telt? Fel voltatok eléggé készítve?

Figyelt kérdés
Budapestieket kérdezném, hogy kinek hány óra után sikerült levizsgáznia. Én az első két vizsgán megbuktam. Most már 80 órát levezettem, és kb egy 10 órája érzem azt, hogy biztonságosan megyek. Az elején komoly gondjaim voltak a figyelem megosztásával, most már szerencsére egyre jobban megy. Amikor sikeresen átmentetek az a szerencsén múlott egyedül, vagy az oktatótok annyi idő alatt megmutatta az összes lehetséges forgalmi szitut? Nekem még most is tartogat valami újdonságot minden egyes alkalom. Gondolom friss jogsiskent meg plane.

2020. jún. 26. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. óra után volt a vizsga, sikerült.
2020. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 45. óra után volt az első, azon megbuktam, a másodikon átmentem. A lényeg az, hogy jól menjen a vezetés. Minél több órát veszel annál tapasztaltabb leszel. Fogd így fel, más nem számít.
2020. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 35 óra kellett. Utána átmentem.

Az hogy a szerencsén múlott-e mikor átmentem... bizonyos mértékben nem. De olyan tekintetben meg igen hogy vannak olyan forgalmi szituációk a mai mapig amik meg tudnak lepni. És nem fogok álszentkedni. Vizsga után is volt olyan forgalmi szituáció amit kicsit több tapasztalattal már bölcsebben oldottam volna meg. De balesetet sose okoztam. Más autót soha nem karcoltam meg azóta se (garázsba beálláskor bsztam le egyszer a tükröm sarkát azt el kell ismerni).

2020. jún. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nagyon sok függ az oktatótól és a várostól

egyértelműen pesten nehezebb mint zalában bármelyik városban

én a legjobb hírű oktatóhoz mentem, lehet csábító volt a másik oktatónak az 1.8-as dízelje az ezres benzinessel szemben, de az autó a legkissebb gond ilyenkor

mivel kis forgalmú városban vezettem az egyik legjobb ottani oktatóval ezért nekem nem kellett 30 óra, persze papiron megvolt

2020. jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30 óra után már be akart jelenteni az oktatóm vizsgára, de mondtam neki hogy még nem szeretném. 45 óra után mondtam neki, hogy készen állok, sikerült is a vizsga. Szerintem ez teljesen egyéni dolog, de addig nem szabad vizsgára amíg az ember maga nem érzi úgy, hogy készen áll rá.
2020. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első vizsgám a 30. órámon volt, de az nem sikerült. Nem vezettem pluszba, a harmadik alkalommal mentem át a vizsgán, úgyhogy kb 33 óra kellett úgy, hogy semmit se tudtam az autókról, mikor kezdtem.
2020. jún. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 17 órát vezettem, 18. volt a vizsga. Elsőre átmentem.

Budapest

2020. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es az elég erős, mert 30 óra kötelező.


Max 17 alkalommal voltál.

2020. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem siman megcsinalhatta, ha lepapirozta valahogy az oktatoval ő pedig korabban jogsi nélkül vezetgetett valahol. Mást én se tudok elképzelni. 30 a minimum, de oktatóm szerint a minimalis km szamhoz 40 óra kell. Nekem a 88. óránál lett meg a vizsga.
2020. jún. 30. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!