Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért számít tabu témának a...

Miért számít tabu témának a jogosítvány nélküli vezetés?

Figyelt kérdés
2020. jún. 27. 13:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

Az hogy valakinek jogsija van nem jelenti hogy tud biztonságosan közlekedni de akinek nincs annak jóval nagyobb az esélye hogy nem tudja mit csinál.

A te elképzelt módszerednél biztos úgy állnék mindenkihez mint potenciális veszélyforrás mivel nem kapott normális oktatást,sokkal nagyobb az esélye hogy fogalma sincs hogyan kell normálisan vezetni.

2020. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

Mi a gondod?

- Drága a jogsi? Ha erre sincs pénzed, miből veszel autót, és miből fogod fenntartani?

- Nem tudod megtanulni az autósiskolában? Ha ott nem érted, miért értenéd meg ha a barátod, rokonod, szomszédod magyarázza ugyanazt?

- A jogosítvánnyal rendelkezők szabálytalankodnak? Mert ha még több fogalmatlan idiótát engedünk az utakra attól jobb lesz?


"Ez a baj ezzel a tetves társadalommal, hogy nem bízunk egymásban..." Erre majd térjünk vissza akkor, ha vadidegenek adsz kölcsön pénzt, csak azért, mert azt mondja: majd megadom. Az autó drága, életünkből csak egy van, nem hiányzik még az is, hogy valami nagyokos kárt csináljon, megöljön, mert úgy gondolja, hogy ért hozzá.

2020. jún. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
a kérdező sima provokátor. Ráadásul nem bírja a társadalmi normákat. Kis lázadó.
2020. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

"Ez a baj ezzel a tetves társadalommal, hogy nem bízunk egymásban"


Én rohadtul megbízok az emberekben, de ahogy emelkedik a tét, úgy egyre kevésbé lesz bizalommal teli mindenki egy ismeretlennel szemben. Márpedig egy autóval konkrétan másodpercek alat elő lehet idézni olyan helyzetet, ami emberek életébe kerülhet.

A minimum az, hogy ilyen helyzetben elvárja a társadalom azt a sofőröktől, hogy legalább életükben egyszer adjanak számot a tudásukról. Rohadtul nem várnak el szinte semmit egy jogsiért cserébe, aki ennyit nem tud vagy nem hajlandó teljesíteni, az nem szolgált rá a bizalomra.

2020. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Szinte biztos vagyok, hogy ez egy troll kérdés de,

Ha nem tudod megtanulni a jogosítványhoz szükséges ismereteket, ami ráadásul egyáltalán nem nehéz, azzal csak saját magadat minősíted. Jó, hogy nem már azon akadsz ki, hogy 8 általános szükséges a jogosítványhoz. Ahelyett, hogy idejössz ríni inkább iratkozzál be egy autósiskolába és kezdjél el tanulni. Ja várj, ahhoz már tenni is kell valamit az meg ugye nem jó.

2020. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%

Hát figyelj, biciklire nem kell jogosítvány; szülőktől vagy esetleg haveroktól tanuljuk meg hogyan kell vele közlekedni. A forgalomban jól látható ennek az eredménye...

Most gondolj bele, ha 10kilós bicikli helyett 1,5 tonnás autó jönne szembe az egyirányún, hajtana be fordítva a körforgalomba, menne át rendszeresen a piroson, hajtana a járdán és zebrán, stb.

2020. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget rég ovlastam :D. Az orvosos példa az egyik hozzászólótól nagyon jó volt.

Akkor kicsit én is tovább vinném a dolgot. Ha kocsira nem kell jogsi, akkor a repülőgép pilótáknak se kelljen már.


Szívesen felülnél egy olyan utasszállító gépre, ahol azt mondja a pilóta, hogy: "Figyelj... ez az első repülőutam, de eskü 10 ből 8-szor leteszem a gépet a Flight Simulatorban, mert nagyfater megmutatta". Naugye...


Ülj be egy olyan plasztikai sebészhez, aki azt mondja, hogy de tényleg végignéztem egy csomó youtube videót.

Menj el egy olyan orvoshoz, aki azt mondja hogy, de tényleg végigolvastam a Webbeteg.hu-t.

Fogadj fel egy olyan ügyvédet, akinek nincs végzettsége, de nagyon sok ügyvédes sorozatot néz.

Vagy egy olyan csontkovácshoz, aki ki tudja ropogtatni az ujját és elhiszi magáról. Aztán eltöri a nyakad.


Nagyjából ekkora hülyeség amit te mondasz :D.

Még így is sok a terrorcselekmény és a szándékos károkozás, hogy az emberek nem bíznak egymásban, és ellenőrzés egymás hegyén hátán. Mi lenne, ha mindenki vakon bízna mindenkiben? Mindenkinek elhinnénk mindent bemondásra... Az milyen szép világ lenne.

2020. jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Mivan gyerek,nincs pénz jogsira?
2020. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!