Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reggel azt látom, hogy le van...

Reggel azt látom, hogy le van eresztve az első kerék (motor), zárt helyen, tehát nem szórakozott valaki. Pàr napja mikor rámértem a keréknyomásra, alacsony volt, akkor fújtam bele, tegnap délután ellenőrizve jó volt. Mi ez a véletlenszerű eresztés?

Figyelt kérdés
Mennyire számít az eresztésnél az, hogy áll, vagy megyek vele?

#kerék #motor #defekt #Lassú defekt
2020. jún. 27. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy állsz vagy mész. A motor idejét amúgy is állva tölti ( mint ahogy a legtöbb jármű). Én első körben szelepet cserélnék. Gumisnál párszáz forint max (Schrader szelep a becsületes neve). Ha előfordul megint, esetleg lassú defekt? Nincs beékelődve valami? Habár akkor valszeg folyamatosan eresztene lassan.
2020. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki vízben tartani és akkor meglátszik hogy hol buborékol vagy ereszt.
2020. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer az autómnál volt ilyen, elvittem gumishoz aki hosszas keresgélés után talált benne egy drótdarabot (szerinte gemkapocs volt) ami valahogy átszúrta a gumit és ahogy mozgott a gumiban hol jobban eresztett, hol kevésbé.

Futófelületbe fúródott facsavar is tud hasonlót csinálni: alapvetően egész jól tömít, de néha ha rámész valamire megmozdul és akkor ereszt.

2020. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!