Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat panda II milyen autó ?...

Fiat panda II milyen autó ? Mennyire megbízható ? Kiknek ajánlanátok? Alapmodell 1.1 es benzines.

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 20:41
1 2
 11/16 D. Brasco ***** válasza:
Azért mert neked egy autó nem tetszett,meg szerinted ráz abból automatikusan az következik,hogy az egy szar......nyilván.....te "szagértő"......
2020. jún. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Brasco vaze abbúl, hogy több ismerősnek volt fiatja, alfája.És nem használt trágyadomb hanem szalonból. 156-os alfás xarja el is ment 25 kemény ezet kilométert az első motormegbontásig.Kolléga puntój motorja 3 éves korában főtt xarrá termosztát hiba miatt. Kolléganő mint említettem haviszervízlátogatásokat említett. Itt osztod az észt amikor még autót nem láttál csaka neten.
2020. jún. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 D. Brasco ***** válasza:

Te meg a haver meg kollega/kolleganő meg a targoncás feri lányának a keresztanyjának a sógorának másodunokatestvére által hallott/előadott sztorikra alapozva ugatsz itt a magas lóról te szerencsétlen.

De jól van az.....egy ilyen ügyeletes megmondó szarolaszozónak bohócnak mindig elő kell kerülnie egy ilyen kérdésnél,mindezt úgy,hogy személyes tapasztalata semmi nincs a márkával/típussal kapcsolatban.

2020. jún. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Most jutott eszembe szomszédom szintén újonnan vett fiatja. Szívott vele mint a torkosborz. Tiszta véletlen, hogy lassan megszűnik a fiat.
2020. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 D. Brasco ***** válasza:
Jó jó...oké oké.......
2020. jún. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
te, nagyf622, szerinted mi a jó autó? mivel jársz? Én szeretem az olasz autókat plusz a munkám miatt napi szinten beszélek szerelőkkel. Elég jól látok rá ezekre a dolgokra. Az Alfákat nem szeretik a szerelők, de mindenki szerint jó autók. És tartósak is, ha megfelelő karbantartást kapnak és figyelnek rájuk. Főleg a 159 sikerült jó ( dízelek) A Punto egy nagyon megbízható kisautó, ahogy a panda is. nézz utána a német(!) statisztikákban. A FIAT megszűnése új infó, én mintha azt olvastam volna, hogy most olvad össze a PSA-val...
2020. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!