Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Corollában rossz a...

Toyota Corollában rossz a riasztó. Hogyan lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés
Nincs meg hozzá a távirányító és lemeríti az aksit, ha be van kapcsolva a riasztó. Ezeket hogyan lehetne megoldani?
2020. jún. 28. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ez utólagos riasztó? Zárd be kulccsal.
2020. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem utólagos, gyári, csak nincs meg a távirányító és lemeríti az aksit ha bekapcsolom. Ezek szerint nem érdemes foglalkozni vele, köszi a választ.
2020. jún. 29. 00:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy toyota szlonba biztos van olyan ember aki ért hozzá.

Lehet nem is sok baja van.

Ha nincs távirányító akkor hogy zárod be?

2020. jún. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"nincs meg a távirányító és lemeríti az aksit ha bekapcsolom."

Ha nincs távirányító, mivel kapcsolod be?

2020. jún. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmivel, használtan vettem az autót és nem adtak hozzá távirányítót. Kulccsal szoktam bezárni az ajtókat és kész. Gondolom lehetne venni programozható távirányítót hozzá. Amúgy még a vezetőoldali központi zár sem működik, tehát azt is meg kéne csinálni hozzá xd Kulccsal viszont működik, mert feltolja a kulcs a zárnyelet. (Tehát a központi zár nem tolja fel a vezetőoldali zár nyelvét, csak ha kulccsal zárom, mert akkor a kulcs tolja fel, nem a központi zár)
2020. jún. 29. 11:38
 6/7 anonim ***** válasza:
gyári szerintem kizárt, hogy nem a kulcsba van építve, integrálva. El kell vinni egy riasztó szerelésben jártas saz
2020. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szakemberhez, villamossági szerelőhöz.
2020. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!