Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda fabia I sedan 1.4 mpi...

Richárd666 kérdése:

Skoda fabia I sedan 1.4 mpi motoros kocsim és nincs index kattogás és ha égve marad a lámpa azt sem jelzi vissza ha kinyitom az ajtót. Mi lehet a gond, mit kell cserélni és hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki!

Egy hete vettem az autót és ez nagyon zavaró hogy ezek a dolgok nem mennek. Valaki tudna segíteni ebbe a dologban? Lenne még egy olyan kérdésem hogy a központi zárat ha lezárom kívülről kulccsal akkor néha lezárja az összes ajtót, néha nem és van hogy csak a vezető ülés felölit nyissa ki. Erre is kaphatnék egy értelmes magyarázatot hogy miért lehet?



2020. jún. 29. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

az indexre mind két oldalt kössél rá valamit párhuzamosan ami csipog ha 12v-ot kap

a lámpás visszajelzés dolog nekem is így volt csak másik kocsival, van egy kapcsoló amit az ajtó megnyom ha becsukod, én azt cseréltem és jó lett

2020. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget 🙂
2020. jún. 29. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a műszerfali hangszóróra gyanakodnék. Figyelmeztető hangokat kiad? Pl. ha fogytán a benzin, akkor a műszerfali lámpa kigyújtásakor sípol egyet és ezt minden indításkor megismétli, amíg meg nem tankolod - ha nem hallasz ilyet, akkor szinte biztos, hogy azzal van gond (szintén sípol, ha alacsony az olaj- vagy hűtőfolyadékszint, ha behúzott kézifékkel indulsz el stb.).
2020. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sípol semmi. Akkor lehet hogy az a baja. Azzal mit tudok kezdeni és hol tudok bele hangszórót venni?
2020. jún. 29. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a hangszóró a műszeregységben van, úgyhogy azt ki kell venni és csak utána lehet hangszórót cserélni. Pl. itt tudsz venni, de valószínűleg olcsóbb megoldást is lehet találni: [link]


Lehet, hogy a legjobb, ha elviszed egy jó autovillamossági szerelőhöz, ő valószínűleg pikk-pakk megoldja, és még a központi zárral kapcsolatban is tud megoldást.

2020. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget 😀
2020. jún. 30. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!