Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy VW Golf IV. Jelenleg...

Adott egy VW Golf IV. Jelenleg minden ablaka bowdenes (tekerős). Van rá lehetőség, hogy megcsinálják elektromosra? Csak az első kettőre gondoltam. Árban mennyi lenne?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt szervizben szerintem ha meg is csinálnák neked, valószínűleg borsos áron. Nem nagyon szoktak ilyet kérni.


Szerintem ezt legjobb, ha magadnak oldod meg. Nyilván nem annyira könnyű munka, kell venni kapcsoló panelt, beszerelni, bekötni, nem is biztos, hogy van neki biztosíték, illetve nem láttam még Golf IV ajtót szétszedve, de esélyes, hogy maga az emelőszerkezet is más, illetve nyilván kellenek a motorok is...


Nem annyira egyszerű meló, akkor állnék neki a helyedben, ha azért nem vagy teljesen tapasztalatlan szerelésben.

Mindenképpen rákérdeznék erre inkább Golf IV-re specializált csoportokban, mivel sokan szeretik a típust, Facebookon tuti van ilyen.

2020. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy haverom csinált ilyet (más autón), vett bontóban 2 komplett ajtót amiben elekromos ablak volt (mázlija volt, mind a 2 kicsit meg volt törve ezért nem volt drága).

Szétszedte őket, és az egyiket mintaként használva szép módszeresen átszerelte a másik alkatrészeit a meglévő ajtóba, aztán (már a tudás birtokában) ugyanezt a másik oldalon.

Azt nem tudom a kábeleket (tápot) hogy vezette át - ez nagyon függ attól hogy van a meglévő autód kábelkötege kialakítva.

2020. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!