Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemsokára megszerzem a jogosít...

Nemsokára megszerzem a jogosítványom B kategóriára, friss jogsival kisebb pizzériákba, vagy valahova felvesznek friss jogsival futárnak? 17 éves vagyok

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 16:22
 1/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
79%
Általában nem.
2020. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Saját autóval talán.
2020. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont friss jogsival nem fogsz tudni pizzafutárkodni.
2020. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Futárnak olyas valaki kell, aki tapasztalt, dinamikusan tud vezetni úgy, hogy nem töri szét a kocsit. Szerintem egy 3-4 év vezetés után lenne érdemes megpróbálni.
2020. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokan gondolják, hogy mennyire királyság a pizzafutárkodás...

Aki meg belekóstól, rövid idő után menekül onnan.

Biztos vannak kivételek, de nem az a jellemző.

A jellemző az, hogy folyamatosan keresik a futárkodásra vállalkozókat, sokszor saját autóval rendelkezőket, akik néhány hét után rádöbbennek, hogy nagyon nem éri meg ezt a munkát csinálni.

Hivatalosan azért a 18 évet be kellene tölteni, de azzal sem foglalkoznak mindenhol.

2020. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha futár, akkor elsőre inkább az ebédkiszállító futárkodásba kóstolnék bele a helyedben.

Nagyjából állandó címlista, állandó ételmennyiség. De az is strapás, fél ötre menj a konyhára, ha ügyes vagy, hatra berámolsz, leegyezteted hogy minden megvan-e, aztán délután egyig van 5 órád, hogy lenyomd azt a kb. 100 rendelést, amit a nyakadba tesznek. Egy rendelésre jut 3 perc mindennel együtt. Azért tud beleférni, mert cégeknék 4-5 rendelés is megy egy helyre.

2020. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6.-ik válaszolónak, én is erre gondoltam amit te leírtál, több-kevesebb tapasztalatot szerezni kisebb ebédszállítóként utána tudnék jelentkezni pizzériához, vagy bármihez. Miután betöltöttem a 18-at a gls-en gondolkozok, oda elég lesz a 8 általános?
2020. jún. 30. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
GLS-nél sajnos ugyanaz a helyzet, mint a pizzafutárkodásnál. Sok tapasztalat kell, nagy rutin a vezetésben és a parkolásban is. Na és ott nem egy kisebb személyautóval kell menned mint a legtöbb pizzafutár, hanem egy teherautóval.
2020. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
GLS-nél magasabban van a léc, oda a 8 általános kevés, egy érettségit elvárnak.
2020. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz a futárok élete, én egy ideig egy nemzetközi futárcég raktárában dolgoztam, nagyon megterhelik őket.
2020. júl. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!