Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Bőv. lent.

Milyen autót vegyek? Bőv. lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek milyen autót vegyek első autónak? Max 2.3 millió a keret rá, olyat szeretnék amivel kevés probléma van, viszont a megjelenése is szép.


Audi A3

Volskwage Passat

Hundai I30

Ford Focus


Napi 8-10 km lenne vele az átlag amit ingáznék, aztán persze mennék vele meszebbre is.

Ezeket nézegettem eddig, viszont ha valaki jó tanácsokkal el tudna látni annak örülnék :)



2020. jún. 30. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
A megjelenés az teljesen személyes preferancia és ízlés kérdése, ha megbízhatóságot nézzük akkor viszont az I30 a nyertes.
2020. jún. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Elsőnek maximum 1.5-ért vegyél. Főleg 8-10 km miatt.
2020. jún. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
45%

Első autonak napi 10km-re szerintem teljesen felesleges több mint 2milkioert autot venni.

Sőt azt is megkockáztatom,hogy egyáltalán autot is felesleges venned.

De ha mégis annyira szeretnel akkor valamilyen 2005-2010kozotti benzines kisautot neznek a helyedben

2020. jún. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Az a baj, hogy ennyiből már szinte új Daciat veszel és arra a használatra amire neked kell, bőven elég. Amúgy én is azt mondom, hogy rohadt felesleges ennyiért ekkora használatra ilyen árban első autót venni. Én max 500ért vennék valamit aztán ha lesz rutin akkor majd jöhet a komolyabb, bár ilyen futásra az is minek...
2020. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

2,3 milliós keret mellett 1,8 milliónál ne költsél többet az autóra. A maradék elmegy majd a felújításra (fékbetét, féktárcsa, összes folyadék cseréje, esetleg akkumulátor, lengéscsillapítók, stb).


Ennyiből viszont lehet venni benzines Volvo C30-at, ami hasonló az általad kiszemelt autókhoz, érdemes erre is ránézni.

2020. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!