Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Madárürüléket mivel távolítját...

Madárürüléket mivel távolítjátok el a kocsiról?

Figyelt kérdés
Van erre valamilyen praktika vagy szer ami hatásos?

2020. jún. 30. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam hagyni, hogy odaszáradjon, mert úgy lemarja a lakkot, ahogy illik.


Szerencsére garázsban állnak az autók, de ha mondjuk napközben valahol kapok egy kakit, akkor este lefújom róla magasnyomásúval, és utána áttörlöm alkoholos tisztítóval. Eddig mindig bevált.


Egyszer volt, hogy egy hétig állt a kocsi kint, és volt rajta több helyen termés, akkor már óvatosabban szedtem le, kisebb nyomású vízzel.

2020. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
slag
2020. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Flakonból öntök rá vizet és mikrószálas ronggyal letörlöm. Ezek mindig vannak az autóban.
2020. jún. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak egy kisebb, akkor azt nedves törlőkendővel.

Ha több, nagyobb, akkor irány az autómosó.

2020. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lemosom. Vagy ha csak egy kis helyen van, akkor bevizezett mikroszálas kendővel letörlöm.
2020. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-2 hetente mosom az autót. Közte nem mosogatom egyesével a foltokat többedik autó, semmi baja nem lett tőle egyiknek sem
2020. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tescoban kapni 500-700ft körül ilyen zöld spriccelős rovaroldós szélvédőmosó löttyöt.


Na az szépen oldja a madárszart is :D Ráspriccelem, várok 2 percet aztán slaggal vagy vödör vízzel leküldöm.

2020. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mosogatószer. A bogármaradványokat is leszedi.
2020. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!