Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért problémásak általában a...

Miért problémásak általában a német prémium autósok(BMW,Audi, Mercedes) ??? Agresszív stílus, száguldozás... És sok szörnyű baleset is hozzájuk kötődik(M.ricsi stb)

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 00:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
3%

Még leragadtak a németótóajóótó-nál, az ilyen tulajok meg nem szokták világgá híresztelni, hogy beszpták rendesen az imádott audijukkal, béjemvével, stb.

Így marad a többi gyök 2, akik veszik ezeket a szarokat.

Gondolom valami kisebbrendűségi komplexusuk van, Hitler után szabadon, gondolják ha németótóban ülnek, akkor ők lesznek az árja faj tagjai.

Tegnap is ment előttem egy ilyen audi, a fél belét húzta a földön, gondolom valami leszakadt neki alulról, és nagyon ideges volt, hogy a rönómmal mentem mögötte, mindig marha nagy gázt adott, mint akinek baja van.

Undorodom én is ezektől.

2020. júl. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%

Gyenge általánosítás.

Járj nyitott szemmel az utakon, már rég nem igaz ez a fekete BMW csak paraszt lehet, mindenki más meg kisangyal az úton sztereotípia. Az, hogy ezek nagy, erős autók, és könnyebb velük túllépni a sebességet, az egy dolog. A többi szabálysértést meg ugyanúgy követi el anyu az Ignis-ben, meg apu a Picasso-ban is. A kis furgonokról nem is beszélve.

2020. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem sem márkafüggő, inkább a sofőr kora.


Fiatalon megfizethetőek ezek az importált "prémiumok", és van bennük erő.


Ma reggel majdnem egy H Astraval csattamtam frontálisan, ha nem vészvékezek és húzodok le. Muszáj beláthatatlan kanyarban előzniük, nehogymár 2 perccel később érjenek a céljukhoz.

2020. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
42%

Na igen, én is látom, hogy amik nem egyeznek a véleményeddel, lepontozod pedig azokban van jó nagy igazság. Tudom, ez is le lesz de semmi gond.


Szóval a válasz, amit látni szeretnél:

Igen, mindegyik Audis, BMWs, Mercis egy nagy paraszt ész nélkül száguldoznak, a Swiftesek meg a többi talicskával járók szentek.


És a válasz, ami valójában van:

Nem lehet általánosítani, mert pl van egy idősebb (70 körüli) bácsika a szomszédban, nagyon jól keresett, jó nyugdíja van, erre egyik évben vett egy zsír új 5-ös BMW-t. Hát elhiheted, hogy nem csúsztatja be a kanyarokba, sőt egyszer mentem mögötte, városban is max 35-40-el halad. Egyik ismerősömnek van Mercije, na ő éppen haladt át szabályosan egy kereszteződésen, mikor oldalról a STOP táblát nem látva (és a szabályosan közlekedőt sem látva) behajtott a kereszteződésbe, telibe verte oldalról a 15 milliós Mercit egy 100 ezres Swifttel. Hát mit mondjak, megérte a gyökérnek ennyire csapatni azzal a Swifttel, amellett, hogy meg kell élnie kb minimálbérből, évekig szívhat mellette hogy fizesse az okozott kárt.

2020. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
16%
Válaszolók, pls jelentsétek a kérdést, egyértelműen provokáció a szándék.
2020. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem én elfogadom a válaszokat, köszönöm mindenkinek! Akkor csak én látom így a helyzetet, rendben.
2020. júl. 2. 10:36
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

#3


"Aha, csak a mai nap termése:Audis 500 ezres bírságot kapott, kielőzte a traffis rendőrautót"


3 nappal előtte meg egy Ignissel vagy "vagonerrel" csinálta meg ezt a mutatványt valaki, csak ott 210 helyett 150 volt az előzés, mert nem megy gyorsabban a gép. :D


A tahóság márkafüggetlen, csak a prémiumautók jobban mennek és mutatósabbak, ezért a tahóság is szorzóval jelenik meg.


Egyébként nekem Audim van, pár éves, sport coupe és SOKKAL normálisabban vezetek mint az átlag Opeles/Suzukis/Mazdás, telefont kézben tartó, pocakos faterok.

2020. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%
#17 Ez teljesen korrekt hozzászólás :)
2020. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
54%
Ennek szerintem az lehet az oka, hogy a német prémiumautókat sok fiatal “suttyó” gyerek is megveszi ilyen 15-20 éves korában (mármint az autó ennyi idős :D ) és azt hiszik, hogy menők. Tisztelet a kivételnek. Sokszor ezek a gyerekek nem is szervizelik rendesen az autót, ömlik belőle a korom, csattog, rohad szétfele, de bömböl a motor, amikor padlógázzal 5 ezres fordulaton kanyarodnak ki egy kereszteződésből, hogy ússzon az autó háta, mert az menő. Egy normális felnőtt ember, aki komoly egzisztenciával rendelkezik és ebből kifolyólag van BMW-je, Audi-ja, vagy Mercedes-e, attól ilyen manővert aligha fogsz látni, sőt ott általában újabb típusok vannak, és nincsenek széttuningolva, semi feltűnő elem nincs rajtuk, mert nem ezért vették, de ez csak az én meglátásom, minden korosztályban van kivétel, de a nagy számok alapján ezt vettem észre.
2020. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
34%
#19 Plusz egy normális felnőtt ember max 5-10 éves német prémiumot vesz, nem egy lefingott 20 éveset, a kínálat legaljáról.
2020. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!