Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért problémásak általában a...

Miért problémásak általában a német prémium autósok(BMW,Audi, Mercedes) ??? Agresszív stílus, száguldozás... És sok szörnyű baleset is hozzájuk kötődik(M.ricsi stb)

Figyelt kérdés

2020. júl. 2. 00:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem ebbe benne van az is hogy szaré-hugyé lehet venni 20éves m5-öt ami magy mint a golyó,csak önteni kell bele a benzint.

Meg 3havonta cserélni mert széthullik.

Nagy,látványos,hangos,erős haver telóval felveszi driftet és megy yt-re.


Volt nekem is nagy autóm,de szegényke olyan szenvedve indult kipörgövel,hogy az inkább szégyen lett volna minsem bármimás.

Ha felannyiért veszek valami erős xart mindenhol kipörgetem,és keresztbecsapom a seggét.

Aztán elcsapok valakit és egyből jön az álltalánosítás....

Sajnos erre ráerősítenek a köcsögök akik bár széria az index mégsem használják.

2020. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon sokan úgy vannak vele, hogy a BMW-t, Audit és hasonló márkájú autókat "menőnek" tartják, főképp ezért veszik meg őket (persze vannak kivételek). Akiknek pedig az a legfontosabb, hogy menőnek tűnjenek, nem pedig az, hogy biztonságosan vezessenek, azok gyakran csinálnak veszélyesebb dolgokat az utakon is. De nyilván az is igaz, hogy nem csak ilyen márkájú autókkal járhatnak az ilyen emberek.
2020. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Még jó, hogy nem márkától függ. Én láttam már olyat is, hogy egy Fiesta szállt bele egy Audiba oldalról, nyílván nem is kérdés hogy ki volt a hibás....
2020. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
67%
Én is sokat vezetek és az a véleményem hogy persze nem kizárólag a német prémiumos arcokkal van baj, sok idióta van, de valahogy a legdurvább dolgokat mindig BMW-sek csinálják. Lehet obégatni hogy ez csak sztereotípia, mert őket vesszük észre meg hogy a fostalicska Suzukik stb ugyanolyan idióták, de arányaiban a BMW-sek viszik a prímet. Tipikus BMW-s akció például mondjuk autópályán, M0-n a nagy sebességű jobbról előzés, vagy más utakon előzni tilosnál. A Mercisek közt inkább a bunkó, tolakodó sávváltások, vagy az udvariasság hiánya fordul elő. Az Audisok szeretnek gyorsan menni de ezzel meg nincsenek egyedül.
2023. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!