Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nagyon jól fizető állásom, szóval sem a vétel sem a fenntartás nem jelentene egyiknél sem gondot nekem. De valahogy mégis döntenem kell bár mindegyik tetszik.

Ezeket a kocsikat néztem:

-Mercedes A-osztály 2019-

-Mercedes C-osztály 2015-

-Mercedes S-osztály 2009-2013


A mostani S osztályt is ki bírnám fizetni használtan, de nekem az már nagyobb veazteség lenne mint egy régebbi használt. Szerintetk melyik legyen?



2020. júl. 2. 23:22
A kérdező szavazást indított:
A-osztály
C-osztály
S-osztály
17 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Elég vicces fiú vagy. van pénzed, ezt gyorsan kiemeled. Dönteni meg mi döntsünk helyetted, 3 tökéletesen különböző autó közül? Én szavazok a C-re. De mivel semmit mást nem tudunk, ezért nem is tudom, mit vársz. Azt veszel majd, amire sokan szavaznak? Nekem ez elég szánalmas.
2020. júl. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából nekem mindegyik tetszik, bár nekem a technika is fontos. Nem az itt lévő szavazatokon múlik hogy melyiket veszem, itt csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.
2020. júl. 2. 23:42
 3/16 A kérdező kommentje:
Ja és azért emeltem ki az elején hogy jól keresek mert tuti lesz olyan aki végig sem olvassa a kérdést aztán olyan választ ad, hogy "S osztály fenntartása nem olcsó ennyi év után". Köszi, ezt én is tudom. Engem az érdekelne hogy ti melyiket vennétek melyik tetszik jobbann.
2020. júl. 2. 23:45
 4/16 anonim ***** válasza:
5%
nem lett sokkal értelmesebb, sőt. Minek a véleményünk? Ha nem a szavazatokon múlik? Közvélemény kutatást tartasz? Ha a technika fontos, mindig az S osztály lesz a topon. Én például ha megtehetném se vennék Mercedest. Szerencsére nincsenek ilyen gondjaim:-)
2020. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 nem olvastad a kérdést figyelnesrn! Az általam kinézett S-osztály több mint 10-15 éves konstrukció, míg egy mai A-ban fejlettebb a technológia mint az S-ben, MBUX és társai amik csak a következő S-ben jönnek.
2020. júl. 2. 23:54
 6/16 anonim ***** válasza:
lehet. de őszintén nem is érdekel. baromira nem zud felizgatni a mercedes, semmiféle technikai, műszaki vívmányával. Ha neked meg ennyire fontos a legújabb fejlesztés, akkor vegyél A klassét. Továbbra is érthetetlen, mit akarsz elérni.
2020. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 akkor nem értem miért foglalkozol olyannal ami tulajdonképpen nem is érdekel?
2020. júl. 3. 00:08
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
mert én meg gyűjtöm a pontokat.
2020. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 hopsz, ez nem jött össze....
2020. júl. 3. 00:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha ilyen gazdag lennél akkor nem itt hanem a gazdagok titkos csoportjában beszelned ezt meg olyannal aki ért is hozzá, névvel és véleményekkel.


C-t venném.

2020. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!