Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nagyon jól fizető állásom, szóval sem a vétel sem a fenntartás nem jelentene egyiknél sem gondot nekem. De valahogy mégis döntenem kell bár mindegyik tetszik.

Ezeket a kocsikat néztem:

-Mercedes A-osztály 2019-

-Mercedes C-osztály 2015-

-Mercedes S-osztály 2009-2013


A mostani S osztályt is ki bírnám fizetni használtan, de nekem az már nagyobb veazteség lenne mint egy régebbi használt. Szerintetk melyik legyen?



2020. júl. 2. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
hopsz, de összejött.
2020. júl. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#10 bocsánat, ez az oldal akkor tényleg csak proliknak készült. Elnézést a kérdésért, keresek egy normál márkacsoportot.
2020. júl. 3. 01:45
 13/16 anonim ***** válasza:

Pedig nincs sok értelme a kérdésnek.

Olyan embert úgyse találsz aki mind 3 autót ismeri, talán valami szakszerviz akik tényleg tudnának pontosabban válaszolni erre.

De az meg nem fog itt válaszolni.

Meg én magam sose tudnék úgy autót venni hogy akár a szomszéd vagy a gyk. olvasója mondja meg hogy melyik a jó.

2020. júl. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 D. Brasco ***** válasza:
46%

Pénzed van eszed nincs.....bár az elsőben sem vagyok biztos.

Illetve elég furcsa egy izlesed lehet ha neked az A osztálytól kezdve az S osztályig bármelyik jo lenne meg tetszik........annyira hihetőek az ilyen kerdesek.....

2020. júl. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Wadmalac ***** válasza:

Ennyi erővel tényleg annak sem látom értelmét, hogy mindhárom választási pont Mercedes.

Egy A és egy S közt nagyobb a különbség, mint egy C és egy 3-as BMW közt.


Szerintem egyébként ez a három osztály totál más vevőknek szól.

Mi innen nem látjuk, melyik típushoz tartozol te.


Egy viszonylag kis családi egyterű összevetve egy felső-közép kategóriás sedannal meg egy majdnem 6 méteres luxushajóval...


Ez nem műszaki összevetés kérdés, hanem ízlési-felhasználási. Azt meg ha te nem tudod, más biztosan nem.

2020. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a sport coupe formát meg alapból a sportautókat, úgyhogy én specifikusan egy 2-ajtós C-t vennék, ha már mindenképp merdzsó lenne.
2020. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!