Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e46 mennyi az az ára...

Bmw e46 mennyi az az ára amiért már elfogadhatót lehet kapni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 18:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#19 Szerintem nem a kérdező pontozott le, csupán ide talált egy E46-fan, de attól a tények még makacs dolgok, hogy valaki úgy imádja ezt a típust.
2020. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%
Én sem értem mire ez a nagy BMW imádat itthon, amikor németbe a 4-5 éves darabokat dobálják lefele magukról a tulajok. Nem is egy ikonikus autóról beszélünk, csak itthon a legtöbben vágynak erre a fene nagy magamutogatásra, aztán ráfogják, hogy “hát de ez béjemvé, meg én nem azért veszem, hanem mert kényelmes bla bla bla”, holott semmilyen racionális érv nem szól mellette. Ha meg tényleg presztizs, meg megjelenés kell, akkor 4-5 évest vesz, aki tényleg megteheti, nem 15-20 éveset. Engem is lepontozhatnak a fanok nyugodtan, a tények attól tények.
2020. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Itthon sok olyan ember is szeretne reprezentálni, akiknek csak lerúgott 10-20 éves használt béemvére futja. Az ő szubkultúrájukban, ahol az is nagy szó, hogy valaki egyáltalán megtud venni egy bármilyen autót, ott már ez is reprezentatív. Az, hogy aztán hazamegy a putriba, ahol omlik rá a vakolat, azt meg nem sokan látják úgysem.
2020. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem,hogy minek kell ide olyat irni ami nem a témába illő. Kit érdekel,hogy te mit gondolsz magáról a márkáról. Nem ez volt a kérdés. Ha annyira érett ember lennél legalább ezt tudnád és nem irnál/irnátok ide ennyi butaságot. A kérdésre a válasz szerintem,hogy 1-1.2 millió körül lehet jó E46-os BMW-t kapni (sedan-t) a coupe-nak már feljebb van az ára, 1.5 millió alatt nem nagyon lehet jót kapni. A motorra kitérve mindenképpen 6 hengert mondanám. (20i,23i,25i,28i,30i) Jó vásárlást!
2020. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó
2020. júl. 13. 09:43
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen mindenképpen 6 henger és ha még kevesebb gondot akarsz utánanézel a motorkódnak is. Van az M54, és az M52TU. Az utóbbi a régebbi és megbízhatóbb, szerintem egy E46 323I-vel nagyon jól tudsz járni. Abban M52TUB25 van. Találhatsz olcsóbban is de azt a pénzt amit egy jó állapotúért kifizethetsz, azt rá kell költened, de cserében magadnak tudhatod be ,hogy te csináltad/csináltattad meg. ;)
2020. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!