Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó gumit vegyek ami...

Milyen autó gumit vegyek ami olcsó, de elfogadható minőség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Friss autó tulajdonos vagyok. 23 éves,női sofőr :D Az lenne a kérdésem,hogy milyen autó gumit ajánlotok? Többnyire csak városon belül,illetve kissebb távokon használom az autót. Úgy gondolom erre a célra nem kell egy csúcs minőséget beszereznem.Mindenképpen újat szeretnék rendelni.Gumi méret: 205/55R16

2019. nov. 11. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Téli? Nyári? 4évszakos?


Ezt olcsón nem fogod megúszni...

Az olcsók gagyik ekkora méretben már, az elfogadhatók meg jóval drágábbak.

2019. nov. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Télit szeretnél, vagy négyévaszakosat?

Nekem téliben Hankook WinterIcept rs2 van fent. Hóban nagyon jó volt az előző szezonban, vizes úton átlagos. Megrakott kistehert húztam ki vele a hóból többször is. Az árával a középmezőnyben van.

Amit nagyon dicsérnek, az a Continental ts860. Ez viszont drágább is.

Előző kocsimon volt fent Matador. Hát az csúszott mindenütt, egyedül szárazon nem.

2019. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Téli gumit szeretnék.Elnézést,lemaradt róla.
2019. nov. 11. 13:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Hankooknál lejjebb én sem adnám. Ez még viszonylag jó ár-érték arányú gumi. Esetleg Barum és Kleber vonalon is lehet nézelődni. Az ilyen nagyon "no-mane" és kínai gumikat kerülném.

Az említett Continental WinterContact TS860 van nekem is peremvédős kivitelben, szintén 205/55R16-os méretben. Jó gumi, prémium kategória, de árban ez már nem olcsó. Én tavaly vettem, 120.000 volt a garnitúra + szerelés.

2019. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

apollo aspire xp winter


Tesztek alapjan jonak igerkezik. Nedves utat probaltam mar. Ott meglepoen jo. Tesztek alapjan havon is jol teljesit. Szaraz uton meg altalaban minden teli gumi jo.

2019. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
apollo aspire xp winter sajna nincs abban a meretben ami neked kellene. Bocsi a fals valaszert :(
2019. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a keresőbe írd be, hogy 205-ös téli gumi..aztán válogathatsz
2019. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Barnabas333 ***** válasza:
Szerintem neked elég egy Firestone is...
2019. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Le fognak pontozni de ha nem mész fél méteres hóban friss jogsisként akkor lehet hogy elég lenne egy jobb használt szett is.

Fiatal, mély bordázott legyen az a lényeg

2019. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. nov. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!